Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Струга
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Сточна храна - трговија
 • Брашно-производство и трговија
 • Сточна храна - фабрики и млинови
 • Мелници
 • Земјоделски производи - трговија
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

Житни култури во Струга

Алма-аг


 • Адреса: Ристо Крле б.б.
 • Место: Струга
 • Оддалеченст: ≈7427 км

Бериќети Млин


 • Адреса: с.Велешта
 • Место: Струга

Дејности:

мелници

Даки


 • Адреса: с.Драслијаца
 • Место: Струга
 • Оддалеченст: ≈7425 км

Кавај вет


 • Адреса: Пабло Неруда 18
 • Место: Струга
 • Оддалеченст: ≈7426 км
 • Работно време: Пон - Пет од 09:30 до 16:30 • Саб - Нед од 09:30 до 14:30

Мапа

„Добро е граѓаните јасно да гледаат што е политика на рамни даноци а што е политика на прогресивни даноци и што тоа носи за општеството. Апсолутен и очаен ...
сите 9 | | | веќе видена

Една од најстарите македонски фирми, „Центро Унион“, синоќа во хотел Мериот во Скопје, прослави 30 години постоење. Центро Унион е приказна за македонски ...
сите 4 | | | веќе видена

Од денес граѓаните имаат можност да се информираат за јавниот долг преку новата алатка за транспарентност , која ја изработи Министерството за финансии со ...
сите 43 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи