Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Битола
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Здравствени ординации - општи и специјалистички (приватни)
 • Клиники и клинички центри
 • Гинеколошки ординации
 • Лаборатории - биохемиски
 • Амбуланти
 • Кардиолошки Ординации
 • Ортопедски Помагала
 • Болници
 • Физикална Терапија - Ординации
 • Урологија
 • Салони За Масажа
 • Стоматолошки Ординации (Забари)
 • Поликлиники
 • Дерматолошки Ординации
 • Стерилитет-Фертилитет (Лекување)
 • Педијатрија - Педијатриски Ординации
 • Инвалидски Колички
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

Здравство во Битола

АБВГДЃЕЖЗЅИЈКЛЉМНЊОПРСТЌУФХЦЧЏШ

Д-р Насева Жаклина


 • Адреса: Охридска 50
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7907 км
 • Работно време: Пон - Сре , Пет од 08:00 до 15:00 • Вто , Чет од 13:00 до 20:00 • Саб од 08:00 до 13:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Д-р Недановска-Амбуланта Гоце Делчев


 • Адреса: Виенска б.б.
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7908 км
 • Работно време: Пон - Пет од 10:00 до 18:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Д-р Нечевска


 • Адреса: Анести Пановски 11
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7907 км
 • Работно време: Пон - Пет од 07:00 до 20:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Д-р Пецо Талевски


 • Адреса: с.Дедебалци
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7912 км
 • Работно време: Пон - Пет од 07:00 до 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Д-р Снежана


 • Адреса: Брегалничка б.б.
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7908 км
 • Работно време: Пон - Пет од 07:00 до 20:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Д-р Стефановски


 • Адреса: Анести Пановски 17/3
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7907 км
 • Работно време: Пон - Сре , Пет од 12:00 до 20:00 • Вто , Чет од 07:00 до 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Д-р Татјана


 • Адреса: 8-ми Септември (Владимир Назор) 3
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7907 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Д-р Темелковска Сузана


 • Адреса: с.Трновци
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7893 км
 • Работно време: Пон - Пет од 07:00 до 14:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Д-р Топаловски


 • Адреса: Јане Сандански 15
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7908 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Д-р Трпевски Љупчо


 • Адреса: Филип Втори Македонски (Иван Милутиновиќ) 21/3
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7908 км
 • Работно време: Пон , Сре од 12:00 до 20:00 • Вто , Чет од 08:00 до 16:00 • Пет од 07:00 до 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Д-р Шерденковски


 • Адреса: Стево Патако 1/3
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7908 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Д-р.Мирчиќ и Д-р.Шеровска


 • Адреса: Стив Наумов б.б.
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7907 км
 • Работно време: Пон - Пет од 07:00 до 20:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ели


 • Адреса: Ружа Делчева 34-1/1
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7907 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Еуроиталиа


 • Адреса: Паризанска 96
 • Место: Битола

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Жан Митрев


 • Адреса: 27-ми Март 10
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7908 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:30 до 16:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Здравје


 • Адреса: Панде Николов б.б.
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7908 км
 • Работно време: Пон - Пет од 07:00 до 20:30 • Саб од 07:00 до 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Клиничка болница Д-р Трифун Пановски


 • Адреса: АСНОМ б.б.
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7907 км
 • Работно време: Пон - Пет од 07:00 до 15:00

Дејности:

болници

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Клиничка болница Д-р Трифун Пановски - анестезија


 • Адреса: АСНОМ б.б.
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7907 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Клиничка болница Д-р Трифун Пановски - гинекологија


 • Адреса: АСНОМ б.б.
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7907 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Мапа

Комората ќе ја повлече иницијативата пред Уставниот суд, и ќе се најдат решенија за предизвиците околу недела неработен ден. Премиерот Димитар Ковачевски со ...
сите 66 | | | веќе видена

Се намалува вредноста на биткоинот. Цената на биткоинот се намали за дури 7,4 отсто во однос на доларот за време на азиското тргување во петокот на 38.261 ...
сите 21 | | | веќе видена

На вчерашниот прв состанок на Надзорниот одбор на НЛБ д.д Љубљана годинава, членовите се фокусираа на имплементација на стратегијата на НЛБ Групацијата и ...
сите 19 | | | веќе видена
 

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи