Пребарувањето е оптимизирано за Tetovë

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
 • Prilep
 • Gostivar
 • Tetovë
 • Manastir
 • Stip
 • Strumicë
 • Veles
 • Ohër
 • Koçanë
 • Kumanovë
 • Kavadar
 • Strugë
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Qelq - përpunim
 • Qelq - produkte prej qelqi dhe tregti
 • Pvc - zdrukthëtari
 • Dyer dhe dritare prej alumini
 • Pasqyra
 • Korniza Dhe Kornizim
 • Profila Për Dyer Dhe Dritare
 • Bravari Alumini
 • Roleta Veneciane
 • Qelq - Përpunim Artistik
 • Ndërtimtari - Firma Dhe Ndërmarrje
 • Rërë - Stërpikje
 • Rrethoja Dhe Parmakë - Përpunim Dhe Tregti
 • Dyer Për Garazhe
 • Dyer - Automatike
 • Zdrukthëtari
 • Hekurishte
 • Strehë Dhe Tenda
 • Automobila - Xhama Për Automobila
 • Konstruksione Çeliku Dhe Ndërtim
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Xhamprerës

Спонзорирани резултати кои одговараат на вашето пребарување

ParkingPunojmë 6 ditë në javëWi-Fi ZonëAir-kondicioner

Isi Glas


 • Adresa: rr.1550 no.11 Zona industriale Vizbeg
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7847 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 16:00 • Sh nga 09:00 deri më 14:00

Fabrika për përpunimin e xhamit: lloje të ndryshme të xhamit (termopan), fasada xhami, zdrukthëtari alumini dhe PVC


Adi Kristol


 • Adresa: F.Kamenjan
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7822 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 16:00

Kategoritë:

qelq - përpunim

Bambar


 • Adresa: Radovan Coniq p.n.
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7819 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 09:00 deri më 18:00

Kategoritë:

qelq - përpunim

Darakom


 • Adresa: Nikolla Teslla 1
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7820 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 07:00 deri më 20:00 • D nga 08:00 deri më 15:00

ER-Glass


 • Adresa: Gostivarska 36
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7820 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 19:00 • Sh nga 08:00 deri më 14:00

Kategoritë:

qelq - përpunim

Ida Kristal


 • Adresa: rr.172 p.n., Recice e Vogel
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7820 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 17:00

Kategoritë:

qelq - përpunim

Monazh


 • Adresa: Bllagoja Toska p.n.
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7820 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 19:00

Tesh


 • Adresa: K.J.Pitu 98
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7819 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 09:00 deri më 19:00

Kategoritë:

qelq - përpunim

5-Rozi


 • Adresa: Goce Dellçev 200
 • Vendi: Ohër
 • Distanca: ≈7865 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 09:00 deri më 17:00

Kategoritë:

qelq - përpunim

Aksa


 • Adresa: Amit Çellopeçanec 31
 • Vendi: Kërçovë
 • Distanca: ≈7851 км

Kategoritë:

qelq - përpunim

All panta-dekor


 • Adresa: Pirinska 134
 • Vendi: Stip
 • Distanca: ≈7919 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 19:00 • Sh nga 10:00 deri më 13:00

Пауза: Пон-Пет 13-15ч

Kategoritë:

qelq - përpunim

Atllantik 75


 • Adresa: Gjosho Organxhiev 13
 • Vendi: Veles
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 15:00

Kategoritë:

qelq - përpunim

Avankor


 • Adresa: Borka Taleski 26-1/5
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7851 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 16:00

Baki-m


 • Adresa: Teodosie Paunov 1 (29 Nëntori)
 • Vendi: Koçanë
 • Distanca: ≈7924 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

Kategoritë:

qelq - përpunim

Mapa

До крајот на октомври се очекува да се знае колку ќе изнесува минималната плата. Сител дознава дека Владата и Синдикатот притискаат да изнесува 14 илјади ...
сите 136 | | | веќе видена

Пограничните региони помеѓу Македонија и Бугарија максимално ги користат можностите за реализација на заеднички проекти. Соработката континуирано се подобрува ...
сите 8 | | | веќе видена

се за покривање на доспеан долг од претходно издадени државни хартии од вредност, додека другата половина од парите ќе бидат за сервисирање на буџетските ...
сите 7 | | | веќе видена

Со влезот во ЕУ нема да има забрана за садење на тутунот, но ќе мора оваа земоделска гранка да се реформира согласно европската регулатива. Ова го велат од ...
| | веќе видена
 

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинка


Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи