Вулко Прилеп

ПаркингДозволено за миленичињаРаботиме 6 дена во неделатаДостапен интернетWi-Fi ЗонаКлиматизираноПлаќање со кредитни картичкиДоставаДостапно за хендикепирани лица

  • Адреса: Александар Македонски (Моша Пијаде) 428
  • Место: Прилеп
  • Оддалеченст: ≈7903 км
  • Локација: раскрсница кај Солидност

  • Телефон 2: 0800 88526
  • Работно време: Пон - Саб од 08:00 до 19:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1504778804_06.png?t=true&w=300&h=300


Слика од локација

Фото и видео галерија

Првиот Vulco во Македонија! Сертифициран Европски сервис под франшиза на Goodyear.
Овластен застапник на сите гуми од Goodyear, Dunlop, Fulda, Dębica, Sava и Kelly за Македонија.
Голем избор на Авто Делови за сите возила.
Поволни плаќања до 12 рати месечни рати:
- Со кредитни картички од Halkbank или Стопанска банка.
- Или Инстант Кредит со лична карта преку Halkbank.
повеќе
Цена со ДДВ:5.920 ден.

Гуми Sava - Trenta M + S

Цена со ДДВ:5.530 ден.

Гуми Dunlop - 4ALL Seasons M+S

Цена со ДДВ:7.390 ден.

Гуми Sava - Trenta M + S

Цена со ДДВ:4.220 ден.

Гуми Sava - Trenta

Цена со ДДВ:5.570 ден.

Гуми Sava - Trenta

Цена со ДДВ:5.730 ден.

Гуми Sava - Trenta M+S

Цена со ДДВ:3.750 ден.

Гуми Sava - Trenta

Цена со ДДВ:13.180 ден.

Гуми Fulda - Carat Exelero FP 93Y T ...

Цена со ДДВ:45.800 ден.

Гуми Fulda - Carat Exelero FP 100Y ...

Цена со ДДВ:12.600 ден.

Гуми Fulda - Carat Exelero FP 95Y T ...

Цена со ДДВ:12.140 ден.

Гуми Fulda - Carat Exelero 95W XL T ...

Цена со ДДВ:7.370 ден.

Гуми Fulda - Conveo Star 113/111Q T ...

Цена со ДДВ:5.720 ден.

Гуми Fulda - Conveo Tour 101/99R TL

Цена со ДДВ:8.030 ден.

Гуми Fulda - Carat Exelero FP 92V T ...

Цена со ДДВ:6.720 ден.

Гуми Fulda - Conveo Tour NA 104/102 ...

Цена со ДДВ:5.220 ден.

Гуми Fulda - Carat Progresso 88H XL ...


Видете ги нашите производи на
Слика од локација
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи