Vizard Sistemet

ParkingPunojmë 6 ditë në javëWi-Fi ZonëAir-kondicioner

  • Adresa: Cërnorizec Hrabar 32
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7428 км

  • Telefon 2: 02 2402999
  • Faksi: 02 2402999
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 19:00
    Sh nga 10:00 deri më 16:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1393587749_52.png?t=true&w=300&h=300


Foto nga vendndodhja

Foto dhe video galeri

"Kompania DTU Vizard Sistemi SHPKNJ - SISTEMET E SIGURISE ka aftësi, burime dhe ide për t'ju ofruar zgjidhje dhe shërbime profesionale për të gjitha llojet e bizneseve dhe organizatave."

DTU Vizard Sistemi SHPKNJ është një kompani që punon për më shumë se 15 vjet me ekipe profesionale për shitje, instalim, realizim të projekteve, mirëmbajtje dhe këshillim për sistemet e sigurisë:


• Mbikëqyrje video
• Sisteme alarmi dhe lidhje radio
• Zbulimi dhe raportimi i zjarrit
• Kontroll i qasjes dhe evidentim i orarit të punës
• Automatizimi për dyer, trarë dhe sisteme parkimi
• Interfon dhe intercon video
• Sisteme IT dhe rrjeti
• Pajisje bankare
• Produkte speciale të sigurisë
• Audio mbulim të objektit

DTU Vizard Sistemi SHPKNJ është kompani e certifikuar me standarde të implementuara:

•ISO 9001:2015 (ISO standard për menaxhim me cilësinë)
•ISO 14001:2015 (ISO standard për menaxhim me mjedisin jetësor)
•Posedon Licencë për Sigurim Teknik të lëshuar nga MPB e R. Maqedonisë, për kryerje të sigurimit privat në formë të dhënies së shërbimeve në bazë të kushteve të përmbushura nga neni 13 i Ligjit për Sigurim privat.
• Ka një personel të specializuar dhe të trajnuar për sistemet e sigurisë dhe sigurimin teknike. Një staf shumë i trajnuar, i cili përmes konferencave, seminareve dhe trajnimeve të vazhdueshme është i aftë për mirëmbajtje të të gjitha sistemeve të përparuara që i ofron në treg.
më shumë
31%save
Retail Price - VAT Included:31.190 MKD21.350 MKD

СЕТ: Видео систем со 4HD камери со ...

Retail Price - VAT Included:730 MKD

Рачен јавувач UNIPOS FD3050Y

Retail Price - VAT Included:13.800 MKD

BENINCA - паркинг чувар

Retail Price - VAT Included:3.900 MKD

Детектор за чад - SATEL ASD-150

Retail Price - VAT Included:6.490 MKD

Кит со 2 звучници и појачало

Retail Price - VAT Included:7.500 MKD

Safe T-20 Laptop EL - сеф за лаптоп

Retail Price - VAT Included:6.500 MKD

Жичан алармен сет

Retail Price - VAT Included:7.500 MKD

WI-FI Камера од 3мегапиксели

Retail Price - VAT Included:750 MKD

Подвижен Држач за ТВ 14-42"


Shikoni prodhimet tona në
Foto nga vendndodhja
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj