Vipro

ParkingPunojmë 6 ditë në javëQasje në InternetWi-Fi ZonëAir-kondicioner

  • Adresa: Rr.Industriale 60
  • Vendi: Gjevgjeli
  • Distanca: ≈7547 км

  • Telefon 2: 02 2783068
  • Faksi: 034 217931
  • Orari i punës: Ha - Sh nga 07:00 deri më 15:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1555918335_32.png?t=true&w=300&h=300


Foto nga vendndodhja

Foto dhe video galeri

VIPRO SHPK nga Gjevgjelia është kompani nga industria e përpunimit të ushqimit, e cila e para e futi tipin 'home-made' të produkteve në industrinë e prodhimit, siç janë ajvari i shtëpisë, lutenica, pinxhuri, reçele dhe përpunime të tjera prej perimesh dhe frutash.


Strategjia e VIPRO-s është të marr pjesë në tregun vendas dhe ndërkombëtar me ushqim të shëndetshëm, të shijshëm dhe cilësor. Prandaj, përsëri e ri-vitalizoi shijen e gjyshërve tanë, pra një pjesë të shijeve të Evropës Juglindore, Mesdheut dhe Maqedonisë, që janë shembull për ushqim të shëndetshëm.

Prodhimi realizohet nëpërmjet përdorimit të recetave shtëpiake tradicionale dhe përdorimin e lëndës së parë nga rajoni ynë më i gjerë. Shumë prej mënyrave për përpunim cilësor dhe të suksesshëm të lëndës së parë, përdoren akoma në mënyrë tradicionale, veçanërisht të modernizuara për prodhimin industrial.
VIPRO prodhon gjithsej katër grupe produktesh:

1) Specialitete prej perimesh (ajvar shtëpie, lutenicë, malixhano, pinxhur mesdhetar, pinxhur fshati, prodhim me patëllxhanë, domate dhe kungull, pasta prej ulliri, domate të pasuara etj.)

2)Program turshi (sallatorë të vegjël, speca feferoni, barbunja djegëse, panxhar sheqeri, speca, gjethe lakre, etj.)

3)Program i ëmbël (liko prej luleshtrydhe, liko prej fiqsh të egër, liko prej fiq të pjekur, liko prej kungulli, liko prej portokalli, marmelatë prej kumbulle, marmelatë prej fiqsh të pjekur, reçel prej kajsie, etj.)

4) Programi vakum (gjithë lakra, gjethe lakre, sallatë e përzier.)
Këto grupe kanë brende të ndryshme Vipro, pra:Vipro Tradition, Vipro Sunny Taste, Vipro Fresh Morning, Grillco, VISAN, dhe më i riu, Vipro De Luxe
Prodhimet e VIPOR-s janë distribuuar me sukses në SHBA, Kanada, Australi, Angli, Zelandën e Re, Gjermani,Austri, Suedi, Danimarkë, Zvicër, Ceki, Kosovë, Jordani, Emiratet e Bashkuara Arabe dhe ish shtete e Jugosllavisë.
Imperativi i firmës është t'i shërbejmë konsumatorët me produkte të duhura, të sigurta, cilësore, të shëndetshme dhe të shijshme. Prandaj, VIPORO mbetet me moton e njohur: "Prodhimet Vipro janë dhuratë nga perënditë"
më shumë
Retail Price - VAT Included:Ask for price

Standard Ajvar

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Homemade Ajver

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Strawberry Marmalade

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Lutenica (Hot Chunky Relish)

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Homemade Extra Ajver

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Red Baked Pindjur

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Summer Pindjur

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Zacuska

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Homemade Grand Ajver


Shikoni prodhimet tona në
Foto nga vendndodhja
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj