Викториа Глас

ПаркингДостапен интернетWi-Fi ЗонаКлиматизирано

  • Адреса: пат за с.Фалише
  • Место: Тетово
  • Оддалеченст: ≈7821 км

  • Телефон 2: 071 247713
  • Факс: 044 349010
  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 17:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1583752833_77.png?t=true&w=300&h=300


Фото и видео галерија

Викторија стакло е пронајдена во 1992 година. Прво, започна како мала продавница за стакло. Како што напредуваше успехот, Викторија ја изгради својата прва стакло компанија со додадени услуги и карактеристики. Во 2016 година, компанијата ја прошири својата марка како што започна друга фабрика за изолационо стакло.

Сега, компанијата е добро позната низ цела Македонија и идејата за нејзино растење сè уште трае. Отпуштањето на добра услуга е примарен клуч за нашата компанија. Клиентите и нарачките се добро опслужени и се расчистуваат со финост.
повеќе
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи