Vezë Sharri-Lecker

ParkingWi-Fi ZonëAir-kondicionerDërgesë

  • Adresa: f.Trebosh
  • Vendi: Tetovë
  • Distanca: ≈10665 км
  • Lokacioni: Желино

  • Faksi: 044 368740

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1415789472_0.jpg?t=true&w=300&h=300


Foto nga vendndodhja

Foto dhe video galeri

Fabrika për prodhimin e produkteve të mishit LECKER, është kompani-bijë e Vezë Sharrit. Nga kjo fabrikë dalin produkte të kontrolluara që e pushtojnë tregun e Maqedonisë dhe më gjërë. Mishi që përdoret si lëndë e parë është i pulave të shëndetshme të fermës Vezë Sharri. Me standardin ndërkombëtar ISO 22000:2005 ; HACCP dhe HALAL prodhohen rreth 5 tonë produkte nga mishi i pulës dhe gjedhit.

Pastërtia e madhe dhe shtigjet të përcaktuara me përpikëri, të qarkullimit të lëndës së parë dhe të produkteve të gatshme, janë bazë e punës së LECKER-it.

Procesi i prodhimit është me sistem digjital qendror për rregullim dhe monitorim dhe ai zhvillohet në linjën dhe në procesin teknologjik gjerman të prodhimit. Në përputhje me nevojat e procesit të prodhimit, ekziston sistemi i mbyllur i klimatizuar me rregullim qendror dhe digjital të parametrave të ajrit.

Recetat bashkëkohore gjermane, në kombinim me recetat tradicionale të vendit, bëjnë të mundur cilësi të lartë dhe produkte delikatese të mishit të pulës dhe të mishit të gjedhit.

Nga linja jonë e prodhimit dalin produktet e poshtëshënuara të mishit të pulës:

Sallamë pule, sallamë pule me ullinj, sallamë pule me kërpudha, delikatesë nga gjoksi i pulës, delikatesë pule me ullnij, delikates pule e tymosur, salsiçe pule, stek pule i tymosur, kofshë pule e tymosur.

Nga paleta e produkteve të gjedhit, ofrojmë:

Suxhuk gjedhi, suxhuk gjedhi djegs, proshutë gjedhi e tymosur, mish gjedhi i tymosur, salsiçe gjedhi, salsiçe për zgarë
më shumë
Foto nga vendndodhja
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj