Пребарувањето е оптимизирано за Shkup

Подредување по

  • Термин
  • Растојание
  • Популарност
  • Рејтинг

Филтер по градови

  • Shkup
  • Kavadar
  • Veles
  • Kumanovë
  • Mavrovë
  • Stip
  • Strumicë
  • Demir Kapija
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

  • Verëra - kantina për verëra
  • Verëra - prodhim
  • Verëra - tregëti
  • Verëra -bodrum vere
  • Restorante nga a deri në zh
  • Hotele
  • 200 Më Të Suksesshëm
  • Pije Alkoolike - Prodhim
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Verëra - kantina për verëra

Dallvina


  • Adresa: Franklin Ruzvellt 22
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7850 км
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

Imako Vino


  • Adresa: Pero Nakov p.n.
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7856 км
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 15:00

Kantinë vere Fillovski - Drejtoria


  • Adresa: 11 Tetori 23-a-1/1
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7852 км
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

Kartal


  • Adresa: rr.1519 nr.7
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7857 км
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 17:00

Popova Kulla


  • Adresa: Dame Gruev 5-7/3
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7852 км
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

Rigo-Impeks


  • Adresa: Naum Naumovski Borçe 40/4
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7851 км
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

Anevski vinerija


  • Adresa: Zhelezniçka 39
  • Vendi: Stip
  • Distanca: ≈7917 км
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 15:00

Bovin


  • Adresa: Rr.Industriale p.n.
  • Vendi: Mavrovë
  • Distanca: ≈7929 км

Mapa

Владата на С. Македонија останува посветена на реформите поврзани со датумот за отворањето на преговори со Европската Унија, и покрај неодамнешната одлука на ...
сите 34 | | | веќе видена

Владата на СДСМ на чело со Зоран Заев водени единствено од популистички побуди и интереси се обидува преку предизборен поткуп да ги затскрие катастрофалните ...
сите 207 | | | веќе видена

„Со оглед на фактот дека нивото на доходот кај нас е само околу 37% од европскиот просек, еден од главните предизвици за нашата економија е постигнувањето ...
сите 51 | | | веќе видена
 

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalim


Perdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj