Пребарувањето е оптимизирано за Tetovë

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
 • Kavadar
 • Stip
 • Ohër
 • Veles
 • Mavrovë
 • Demir Kapija
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Verëra - tregëti
 • Verëra - kantina për verëra
 • Verëra - prodhim
 • Verëra -bodrum vere
 • Pije joalkoolike (të gazuara) - tregti
 • Pije Alkoolike - Tregti
 • Ujë Mineral - Tregti
 • Birrë - Distributorë Dhe Magazina
 • Restorante Nga A Deri Në Zh
 • E-Commerce (Online Shopping)
 • Uthull - Prodhim Dhe Tregti
 • 200 Më Të Suksesshëm
 • Apartamente Dhe Dhoma Private - Me Qera
 • Transport Dhe Shërbime Transporti - Firma
 • Pije Alkoolike - Prodhim
 • Qumësht Dhe Produkte Qumështi
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Verëra - tregëti

Anevski vinerija


 • Adresa: Zhelezniçka 39
 • Vendi: Stip
 • Distanca: ≈10741 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Arabeska vinarija


 • Adresa: f.Sopot
 • Vendi: Kavadar

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Dallvina


 • Adresa: Frakllin Ruzvellt 22
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈10683 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Donov


 • Adresa: Llazo Asijata 6
 • Vendi: Kavadar

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ekstra-Skopsko


 • Adresa: f.Kosell
 • Vendi: Ohër
 • Distanca: ≈10733 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ezimit


 • Adresa: Bregallniçka 64
 • Vendi: Stip
 • Distanca: ≈10739 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:30 deri më 15:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ezimit


 • Adresa: Marshal Tito f.Lozovo 5
 • Vendi: Stip
 • Distanca: ≈10726 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:30 deri më 15:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Filipov Group


 • Adresa: bul.Maqedonia 30
 • Vendi: Kavadar
 • Distanca: ≈10762 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Gevino


 • Adresa: M.T.Golloganov (Ivo Lola Ribar) 132
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈10683 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Imako Vino


 • Adresa: Kilometri i 6-të p.n.
 • Vendi: Stip
 • Distanca: ≈10745 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Imako Vino


 • Adresa: Pero Nakov p.n.
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈10687 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:30 deri më 15:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Inter luks trejd/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ivanov Vinarija


 • Adresa: Igma 11
 • Vendi: Kavadar

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Jostella


 • Adresa: Moinski pat 154
 • Vendi: Gjevgjeli

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kantina e verës Tikvesh


 • Adresa: 29 Nëntori 5
 • Vendi: Kavadar
 • Distanca: ≈10762 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kapia


 • Adresa: Demir Kapija p.n.
 • Vendi: Demir Kapija

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Џафедин Сулејмани од долненското село Црнилиште смета дека младите во руралните средини, не знаат за мерки и можности за вработување. Бара повеќе информираност ...
сите 9 | | | веќе видена

Според податоците на Државниот завод за статистика, во четвртото тримесечје од 2023 година, стапката на слободни работни места изнесува 1.90 %. Бројот на ...
сите 20 | | | веќе видена

Со панел за економските перспективи на Западен Балка, денеска започна 31-виот по ред бизнис форум Копаоник. На него, шефицата на канцеларијата на ММФ во ...
сите 7 | | | веќе видена

Државниот пазарен инспекторат во континуитет правеше контрола и надзори по одлуките и во текот на вчерашниот ден, рече директорот на ДПИ, Горан Трајковски. ДПИ ...
сите 147 | | | веќе видена
 

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj