Velepod


 • Address : Todor Cangov 8/12
 • Place: Skopje


  /sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


  Suggested results for your search terms:

  ParkingInternet accessWi-Fi ZoneAirconditioned

  Roll Eksport


  • Address : Volce Naumcevski 41
  • Place: Skopje
  • Distance: ≈7844 км

  Основна цел на компанијата е да обезбеди сигурност и безбедност во домот, одлична звучна и термичка изорација и да одезбеди подобар визуелен изглед по желба на клиентот а со тоа и зголемено задоволство на потрошувачот.

  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1572599430_79.png?t=true&w=300&h=300
  Wi-Fi Zone7 days a week

  Finestra bau


  • Address : Petar Mandzukov 24-b
  • Place: Skopje
  • Distance: ≈7850 км
  • Working Hours: Mon - Sun from 09:00 to 21:00

  Finestra Bau is a company that deals with the production of PVC windows and doors and alternative glass systems (gyotine).

  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/85281e22a6d86411694ad999a31453f1.jpg?t=true&w=300&h=300
  6 days a weekAirconditioned

  Pro Centar Sistemi


  • Address : Jadranska magistrala b.b., Vizbegovo (Industriska zona)
  • Place: Skopje
  • Distance: ≈7847 км
  • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00 • Sat from 09:00 to 14:00

  Our experience in the area of the production of PVC profiles intended for production of doors and windows is measured in decades and we are a leader in this area on the European market with a 26% representation

  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1417601047_93.jpg?t=true&w=300&h=300
  Parking6 days a weekWi-Fi ZoneAirconditioned

  Mar-kos system


  • Address : Mile Pop Jordanov 46-b
  • Place: Skopje
  • Distance: ≈7850 км
  • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00 • Sat from 08:00 to 14:00

  The MAR-COS System company is engaged in the production and installation of the following products: blinds, awnings, curtains, curtain panels, velvet curtains, roller doors and folding doors.

  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1425999123_34.jpg?t=true&w=300&h=300

  Над 6 000 текстилни работници во земјава минатата недела се испратени дома, на колективен одмор, кој ќе им трае две недели. Бизнис секторот оваа одлука, која ...
  сите 274 | | | веќе видена

  Обезбедивме еден милион евра неповратни финансиски средства за организација на најмалку 40-тина настани, за чија реализација очекуваме да бидат ангажирани ...
  сите 11 | | | веќе видена

  На реакцијата од опозициската ВМРО-ДПМНЕ за покачувањето на цената на нафтените деривати се јави Регулаторната комисија за енергетика и водни услуги. Од оваа ...
  сите 78 | | | веќе видена

  Одлуките и мерките на Народната банка донесени од почнувањето на корона-кризата наваму се позитивно оценети на Пролетните средби на ММФ и Светската банка, ...
  сите 78 | | | веќе видена

  Во првите три месеци од годинава се потпишани договори со три странски компании со вкупен износ од 50 милиони евра, а во тек се преговори за уште 15 нови ...
  сите 32 | | | веќе видена

  Login on Golden Page

  UsernamePassword  New user ? | Forgot your password? | Cancel