Васлин

Работиме 6 дена во неделата

  • Адреса: с.Босилово 145
  • Место: Струмица
  • Оддалеченст: ≈7975 км

  • Телефон 2: 075 374034
  • Факс: 034 371720
  • Работно време: Пон - Саб од 08:00 до 16:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1554970172_51.png?t=true&w=300&h=300


Фото и видео галерија

ДТПУ „ ВАСЛИН “ e компанија чија основна дејност е продажба на професионални машини, опрема, алат и хемикалии-детергенти за чистење и одржување на хигиена, во сите дејности и на сите можни површини како што е: индустрија, хотели, училишта, детски градинки, болници, канцеларии, трговски центри, плоштади, улици, дворови

-Професионални рачни алати, прибор и опрема за чистење од повеќе брендови
-Хемиски средства - детергенти за чистење и одржување на хигиената

ДТПУ „ ВАСЛИН “ дооел, Босилово е овластен диструбутер за продажба на територијата на Република Македонија за следните брендови:
• „KRANZLE“ – Германија, машини за перење со вода под висок притисок.
• „COLUMBUS“- Герамнија, машини за чистење на сите видови подови.
• „AVANT“ – Финска, мултифункционални машини за повеќе дејности
• „DELFIN“ – Италија, професионални индустриски правосмукалки со специјална намена
• „ISAL“ – Италија, професионални индустриски машини за метење
• „PERUZZO“ - Италија, повеќе наменски машини во стопанството, индустријата
• „GIANNI FERRARI“- Италија, професионални индустриски косачки на трева

Доколку сте заинтересирани за соработка, доаѓаме на лице место, го разгледуваме објектот, разговараме за проблемите што ги имате и кое се поврзани со хигиената и заеднички со Вас го утврдуваме најсоодветното решение.

За сите машини е обезбеден сервис и оригинални резервни делови.
повеќе
10%заштеда
Цена со ДДВ:208.396 ден.187.556 ден.

Машина за рибање и сушење подови RA ...

10%заштеда
Цена со ДДВ:317.918 ден.286.126 ден.

Машина за рибање и сушење подови,со ...

10%заштеда
Цена со ДДВ:334.818 ден.301.336 ден.

Машина за рибање подови,со вграден ...

10%заштеда
Цена со ДДВ:197.569 ден.177.812 ден.

Колумбус автомат за перење на тврди ...

10%заштеда
Цена со ДДВ:105.020 ден.94.518 ден.

Машина за рибање подови Е 400 С

Цена со ДДВ:618 ден.

Моп памук за метален држач


Видете ги нашите производи на
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи