Васлин

Работиме 6 дена во неделата

  • Адреса: с.Босилово 145
  • Место: Струмица
  • Оддалеченст: ≈7549 км

  • Телефон 2: 075 374034
  • Факс: 034 371720
  • Работно време: Пон - Саб од 08:00 до 16:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1554970172_51.png?t=true&w=300&h=300


Фото и видео галерија

Овластен дистрибутер и сервисер на професионални машини и опрема за чистење и одржување на хигиена.
повеќе
10%заштеда
Цена со ДДВ:229.429 ден.206.486 ден.

Колумбус автомат за перење на тврди ...

10%заштеда
Цена со ДДВ:241.866 ден.217.679 ден.

Машина за рибање и сушење подови RA ...

10%заштеда
Цена со ДДВ:317.918 ден.286.126 ден.

Машина за рибање и сушење подови,со ...

10%заштеда
Цена со ДДВ:334.818 ден.301.336 ден.

Машина за рибање подови,со вграден ...

10%заштеда
Цена со ДДВ:105.020 ден.94.518 ден.

Машина за рибање подови Е 400 С

Цена со ДДВ:618 ден.

Моп памук за метален држач


Видете ги нашите производи на
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи