Радиус (100км)

Васлин

Работиме 6 дена во неделата

  • Адреса: с.Босилово 145
  • Место: Струмица
  • Оддалеченст: ≈7975 км

  • Телефон 2: 075 374034
  • Факс: 034 371720
  • Работно време: Пон - Саб од 08:00 до 16:00Фото и видео галерија

ДТПУ „ ВАСЛИН “ e компанија чија основна дејност е продажба на професионални машини, опрема, алат и хемикалии-детергенти за чистење и одржување на хигиена, во сите дејности и на сите можни површини како што е: индустрија, хотели, училишта, детски градинки, болници, канцеларии, трговски центри, плоштади, улици, дворови

-Професионални рачни алати, прибор и опрема за чистење од повеќе брендови
-Хемиски средства - детергенти за чистење и одржување на хигиената

ДТПУ „ ВАСЛИН “ дооел, Босилово е овластен диструбутер за продажба на територијата на Република Македонија за следните брендови:
• „KRANZLE“ – Германија, машини за перење со вода под висок притисок.
• „COLUMBUS“- Герамнија, машини за чистење на сите видови подови.
• „AVANT“ – Финска, мултифункционални машини за повеќе дејности
• „DELFIN“ – Италија, професионални индустриски правосмукалки со специјална намена
• „ISAL“ – Италија, професионални индустриски машини за метење
• „PERUZZO“ - Италија, повеќе наменски машини во стопанството, индустријата
• „GIANNI FERRARI“- Италија, професионални индустриски косачки на трева

Доколку сте заинтересирани за соработка, доаѓаме на лице место, го разгледуваме објектот, разговараме за проблемите што ги имате и кое се поврзани со хигиената и заеднички со Вас го утврдуваме најсоодветното решение.

За сите машини е обезбеден сервис и оригинални резервни делови.
повеќе

Постови

Photos from Vaslin Dooel's post

Kranzle се професионални, индустриски машини за перење под висок притисок со ладна или топла вода, п ...

COLUMBUS_2017-ПРЕЗЕНТАЦИИ

Спомен куќа на Тодор Проески_13.12.2017

Photos from Vaslin Dooel's post

Kranzle пеномат и Columbus E400 S

Photos from Vaslin Dooel's post

Правосмукалка Columbus ST7

Photos from Vaslin Dooel's post

ЛОКAЛНА ПОДДРШКА . трет ден саем " Технома 2017 ".

Photos from Vaslin Dooel's post

Серијата K1050 на машини под висок притисок на Kränzle ви нуди професионалност на највисоко ниво во ...

Photos from Vaslin Dooel's post

Продажба на професионални машини, опрема, алат и хемикалии-детергенти за чистење и одржување на хиги ...

Timeline Photos

Мапа
Купони

Логирај се на Златна Книга

Зашто логинот
Корисничко имеЛозинка


Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи