Пребарувањето е оптимизирано за Тетово

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Скопје
 • Тирана
 • Штип
 • Струга
 • Софија
 • Тетово
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Универзитети
 • Факултети
 • Обуки
 • 200 најуспешни
 • Колеџи
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

Универзитети

АБВГДЃЕЖЗЅИЈКЛЉМНЊОПРСТЌУФХЦЧЏШ

Нов Бугарски Универзитет


 • Адреса: Монтевидео 21
 • Место: Софија

Дејности:

универзитети

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Свети Апостол Павле


 • Адреса: Партизанска б.б.
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈7866 км

Дејности:

универзитети

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Универзитетот Епока


 • Адреса: Драчка Улица б.б.
 • Место: Тирана

Дејности:

универзитети

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Универзитетот УФО


 • Адреса: Драчка Улица б.б.
 • Место: Тирана

Дејности:

универзитети

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Универзитет на Југоисточна Европа-Скопје


 • Адреса: Архиепископ Ангелариј (Теодосиј Гологанов) 1
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7852 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 18:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Универзитет на Њу Јорк во Тирана


 • Адреса: Општина на Парис б.б.
 • Место: Тирана

Дејности:

универзитети

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Универзитет Американ Колеџ Скопје


 • Адреса: бул.3-та Македонска Бригада 60
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7854 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 18:00 • Саб од 09:00 до 13:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Универзитет Гоце Делчев


 • Адреса: Крсте Мисирков 10-а
 • Место: Штип
 • Оддалеченст: ≈7919 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Универзитет Гоце Делчев-ректорат


 • Адреса: Крсте Мисирков 10-а
 • Место: Штип
 • Оддалеченст: ≈7919 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:30 до 16:30

Дејности:

универзитети

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Универзитет Мајка Тереза


 • Адреса: Мирче Ацев 4/7
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7852 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Универзитет Св.Кирил и Методиј-Ректорат


 • Адреса: Гоце Делчев 9
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7852 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Универзитет Св.Климент Охридски


 • Адреса: бул.1-ви Мај б.б.
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7907 км

Дејности:

универзитети

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Факултет за образовни науки


 • Адреса: Крсте Мисирков 10-а
 • Место: Штип
 • Оддалеченст: ≈7920 км

Дејности:

универзитети

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Филолошки Факултет


 • Адреса: Крсте Мисирков 10-а
 • Место: Штип
 • Оддалеченст: ≈7916 км

Дејности:

универзитети

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

ФОН-Прв Приватен Универзитет


 • Адреса: ЈНА б.б.
 • Место: Струга
 • Оддалеченст: ≈7854 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

ФОН-Прв Приватен Универзитет


 • Адреса: бул.Киро Глигоров (Војводина) 5
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7855 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

ФОН-Прв Приватен Универзитет


 • Адреса: Елка Јанкова б.б.
 • Место: Струмица
 • Оддалеченст: ≈7970 км

Дејности:

универзитети

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Централно Европски Универзитет


 • Адреса: Надор Утца 9
 • Место: Budapest

Дејности:

универзитети

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Мапа

Бизнис конфедерација на Македонија (БКМ), започна со дигитализација на своето работење преку основање на Центарот за бизнис поддршка на компаниите, којшто ...
сите 77 | | | веќе видена

Сојузот на синдикатите на Македонија повикува и организира протест, со цел, како што велат, за заштита на економските и социјалните права на своите членови и ...
сите 12 | | | веќе видена

Како што објави Државниот завод за статистика, стапката на слободни работни места во третиот квартал годинава изнесува 1,69 проценти.Највисока стапка на ...
сите 56 | | | веќе видена
 

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи