Uni royal

Parking6 days a weekInternet accessWi-Fi ZoneAirconditioned

  • Address : Aleksandar Makedonski (Mosha Pijade) b.b.
  • Place: Prilep
  • Distance: ≈10750 км

  • Telephone 2: +389 70 410738
  • Working Hours: Mon - Sat from 08:00 to 18:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Map

Синоќа целосно било изгасено производството во фабриката „Еуроникел“ претходно позната како Фени Индустри во Кавадарци – дознава Радио Лидер од извори во ...
сите 7 | | | веќе видена

Советот на Народната банка, на својата редовна седница, донесе одлука за натамошно раздвојување на стапките на задолжителна резерва од валутен аспект, заради ...
сите 43 | | | веќе видена

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel