Uni royal

Parking6 days a weekInternet accessWi-Fi ZoneAirconditioned

  • Address : Aleksandar Makedonski (Mosha Pijade) b.b.
  • Place: Prilep
  • Distance: ≈7903 км

  • Telephone 2: +389 70 410738
  • Working Hours: Mon - Sat from 08:00 to 18:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Map

Ние со 18,5 милиони жители, шест земји од Западен Балкан, пред почетокот на пандемијата имавме 111 милијарди БДП. Чешка со 10,7 милиони жители има 215 ...
сите 30 | | | веќе видена

Рецесија за годинава во моментот не се очекува. И покрај сите предизвици, сите релевантни меѓународни финансиски институции сепак предвидуваат економски раст, ...
сите 81 | | | веќе видена

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel