Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Штип
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Трикотажа
 • Текстил и текстилни производи - производство
 • Текстил и текстилни производи - трговија на големо
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

Трикотажа во Штип

Албатрос


 • Адреса: Железничка 21
 • Место: Штип
 • Оддалеченст: ≈9489 км
 • Работно време: Пон - Пет од 07:30 до 15:30 • Саб од 09:30 до 15:00

Ангротекс


 • Адреса: Тошо Арсов 73
 • Место: Штип
 • Оддалеченст: ≈9491 км
 • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 20:00 • Саб - Нед од 09:00 до 16:00

Видо текстил


 • Адреса: Богомилска 16
 • Место: Штип
 • Оддалеченст: ≈9489 км
 • Работно време: Пон - Саб од 09:00 до 21:00

Дејности:

трикотажа

ДМГ-Текстил


 • Адреса: Цвета Јованова 12
 • Место: Штип
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 15:00

Матекс стил


 • Адреса: Кеј Маршал Тито 37 лок.26
 • Место: Штип
 • Оддалеченст: ≈9491 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 20:00 • Саб од 08:00 до 15:00

Нико2002


 • Адреса: Гоце Делчев 157-а
 • Место: Штип
 • Оддалеченст: ≈9487 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 19:00 • Саб од 09:00 до 14:00

Мапа

Преку 200 милиони изнесува штетата од лажниот стечај на електраната „ТЕ-ТО“ и со истата освен што е оштетена „Топлификација“, оштетен е и државниот буџет, ...
сите 4 | | | веќе видена

На само 20 дена пред истекот на законската обврска на работодавачите да исплатат К15, работничките здруженија со се погласни реакции за манипулациите што ги ...
сите 17 | | | веќе видена

МојДДВ #Моја награда ќе доделува по десет парични награди на дневно ниво. Oва беше кажана од министерката за финансии Нина Ангеловска која посочи дека ...
сите 96 | | | веќе видена

Пазарот за вештачка интелигенција во Кина се очекува да достигне 11,9 милијарди американски долари до 2023 година, според неодамна објавена „бела книга“. ...
сите 3 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинка


Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи