Ангротекс


  • Адреса: Јосиф Ковачев б.б.
  • Место: Штип
  • Оддалеченст: ≈7920 км
  • Локација: карши Стопанска банка-центар

  • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 20:00
    Саб - Нед од 09:00 до 16:00Мапа

Поранешната скопската челичана „Арцелор Митал“ официјално стана дел од „Либерти Стил“ на моќната ГФГ Алијанса. Либерти Скопје беше превземена на почетокот на ...
сите 49 | | | веќе видена

Финишираат преговорите за утврдување минамална плата. Се бара решение прифатливо за сите, избразни одлуки нема да има, вели вицепремиерот Анѓушев. Согласност ...
сите 85 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинка


Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи