Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Скопје
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Трикотажа
 • Текстил и текстилни производи - производство
 • Текстил и текстилни производи - продавници
 • Бутици - долна облека
 • Чаршафи и постелнина
 • Бутици - Детски И Бебешки
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

Трикотажа во Скопје

Ангротекс


 • Адреса: Св.Кирил и Методиј 13 (М.Х.Јасмин)
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈9440 км
 • Работно време: Пон - Чет , Пет , Нед од 10:00 до 22:00 • Саб од 16:00 до 22:00

Антиго 2


 • Адреса: Доситеј Обрадовиќ 1
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈9441 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:30 до 20:30 • Саб од 09:00 до 18:00

А и А


 • Адреса: бул.Јане Сандански 82 лок.57
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈9442 км
 • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 21:00 • Саб од 09:00 до 16:00

Дејности:

трикотажа

Боти 2002


 • Адреса: ТЦ Живко Брајковски лок.9 и 10
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈9436 км

Буши Фешн


 • Адреса: Леблебиџиска 14
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈9439 км
 • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 20:00 • Саб од 09:00 до 15:00

Громби


 • Адреса: ГТЦ приземје лок.8 дел.един 204/2
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈9440 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:30 до 20:30 • Саб од 09:30 до 16:30

Занана


 • Адреса: Никола Русински 3-1/1
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈9437 км

Дејности:

трикотажа

Игматекс


 • Адреса: Благоја Стефковски б.б.
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈9441 км
 • Работно време: Пон - Пет од 06:30 до 14:30

Кимико


 • Адреса: бул.Партизански Одреди 145/4-а
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈9437 км
 • Работно време: Пон - Саб од 08:00 до 21:00

Мтт трејд


 • Адреса: Иван Цанкар 17-а
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈9436 км
 • Работно време: Пон - Пет од 07:00 до 15:00

Орион-Ел 91


 • Адреса: Иван Козаров 58-А
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈9441 км

Тритекс


 • Адреса: Св.Кирил и Методиј 13 (М.Х.Јасмин)
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈9440 км

3С Мода


 • Адреса: Жан Жорес 6 лок.4
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈9441 км

Мапа

Преку 200 милиони изнесува штетата од лажниот стечај на електраната „ТЕ-ТО“ и со истата освен што е оштетена „Топлификација“, оштетен е и државниот буџет, ...
сите 4 | | | веќе видена

На само 20 дена пред истекот на законската обврска на работодавачите да исплатат К15, работничките здруженија со се погласни реакции за манипулациите што ги ...
сите 17 | | | веќе видена

МојДДВ #Моја награда ќе доделува по десет парични награди на дневно ниво. Oва беше кажана од министерката за финансии Нина Ангеловска која посочи дека ...
сите 96 | | | веќе видена

Пазарот за вештачка интелигенција во Кина се очекува да достигне 11,9 милијарди американски долари до 2023 година, според неодамна објавена „бела книга“. ...
сите 3 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинка


Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи