Фротир Плус


 • Адреса: Бул. Партизански Одреди 155 Лок.5
 • Место: Скопје
 • Локација: Порта Влае


  /sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


  Почна аплицирањето за добивање субвенции за земјоделството, а крајниот рок за доставување на барањата е до 31- ви јули 2020 година, информираат од Агенцијата ...
  сите 43 | | | веќе видена

  Логирај се на Златна Книга

  Корисничко имеЛозинка  Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи