SinAg


  • Address : V.S.Bato 2
  • Place: Tetovo
  • Distance: ≈7393 км
  • Location: блиску до Индустриска, спроти Еколог

  • Fax: +389 44 352901
  • Working Hours: Mon - Sat from 07:00 to 15:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Map

Македонија да биде енергетски независна – ова е главната амбиција на идната министерка за енергетика, Сања Божиновска. Таа уверува дека во следните четири ...
сите 28 | | | веќе видена

„На заминувањето на власта на СДСМ и ДУИ, се случува повторно ново поскапување на електричната енергија, со што директно се удира по стопанството и по буџетот ...
сите 160 | | | веќе видена

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel