Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Струмица
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Теретани во Струмица

Арена


 • Адреса: Маршал Тито 161
 • Место: Струмица
 • Работно време: Пон - Пет од 07:00 до 22:00 • Саб од 14:00 до 21:00

Дејности:

фитнес центри

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Едем Велнес Центар


 • Адреса: Младинска 277
 • Место: Струмица

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Пулс Фитнес и Спа


 • Адреса: Ленинова 44
 • Место: Струмица

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Сити џим


 • Адреса: Мара Минанова 2-а
 • Место: Струмица
 • Работно време: Пон - Пет од 10:00 до 22:00 • Саб од 10:00 до 21:00 • Нед од 16:00 до 21:00

Дејности:

фитнес центри

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Фитнес младост- Пинда


 • Адреса: 11-ти Октомври 39
 • Место: Струмица
 • Работно време: Пон - Саб од 08:00 до 23:00

Дејности:

фитнес центри

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

На денешниот „Инвеститорски ден“ на Берзата склучени се вкупно 339 трансакции што е најголем број од јуни до денеска. – Вториот најголем број на трансакции на ...
сите 29 | | | веќе видена

Поради напливот на пријави за субвенционирани високоефикасни инвертер клима уреди за домаќинствата во Битола, како и повторувањето на барањата поради претходни ...
сите 30 | | | веќе видена

Иницијативниот одбор на здружението на оштетени штедачи од еуростандард банка соопшти дека одржале состаноци со сите пратенички групи во собранието со цел ...
сите 115 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинка



Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи