Пребарувањето е оптимизирано за Свети Николе

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Скопје
 • Битола
 • Прилеп
 • Струмица
 • Тетово
 • Куманово
 • Велес
 • Штип
 • Струга
 • Охрид
 • Кочани
 • Гостивар
 • Кичево
 • Неготино
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Електроника
 • Аудио-видео опрема - поправки и сервиси
 • Аудио-видео опрема - трговија и продавници
 • Индустриска автоматика
 • Апарати за домаќинство - поправки и сервиси
 • Компјутерска Опрема - Поправки
 • Компјутерска Опрема И Хардвер - Трговија
 • Електроматеријали, Делови, Инструменти И Опрема
 • Електрични Уреди И Електроделови - Трговија
 • Видео Надзор И Системи За Ограничен Пристап
 • Електроопрема - Поправки И Сервиси
 • Електроопрема - Трговија
 • Електрика
 • Електроинсталации
 • Електросервиси
 • Аларми Против Кражби И Безбедносни Системи
 • Телекомуникациска Опрема
 • Инженеринг
 • Автомобилски Сервиси (Автосервиси)
 • Звучници
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

Телевизори, видеа и радија - сервис и резервни делови


Автосервис Уно


 • Адреса: Јужноморавски бригади б.б.
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈46 км

Автотек електроник


 • Адреса: Лука Геров 14
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈57 км

Ане Електроник


 • Адреса: Киро Фетак 32
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈41 км

Астра сервис


 • Адреса: Доктор Рибар 14
 • Место: Куманово
 • Оддалеченст: ≈41 км
 • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 20:00 • Саб од 09:00 до 14:00

Пауза: Пон-Пет 14-17ч

Аудио видео сервис


 • Адреса: Моша Пијаде 23
 • Место: Струмица
 • Оддалеченст: ≈69 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 18:00
 • Пауза: Пон - Пет од 12:00 до 15:00

Аудио Видео Сервис


 • Адреса: Рудничка 24
 • Место: Кичево
 • Оддалеченст: ≈94 км
 • Работно време: Пон - Пет од 10:00 до 20:00 • Саб од 10:00 до 15:00
 • Пауза: Пон - Пет од 15:00 до 17:00

Бдс-електроник


 • Адреса: Ѓорче Петров 71/1
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈57 км
 • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 19:00 • Саб од 09:00 до 18:00

Беко Електроник


 • Адреса: бул.2-ра Македонска Бригада лок.23
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈51 км
 • Работно време: Пон - Саб од 10:00 до 17:00

БТ Електроник


 • Адреса: Чеде Филиповски 18
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈50 км
 • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 20:00 • Саб од 09:00 до 15:00

Б-фрее


 • Адреса: бул.3-та Македонска Бригада б.б.
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈49 км

Дејности:

електроника

Вабтек


 • Адреса: Перо Наков 124
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈46 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00

Ване


 • Адреса: Пере Тошев 2
 • Место: Струмица

 

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинка


Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи