Телеоптик Нет


 • Адреса: 29-ти Ноември б.б.
 • Место: Тетово
 • Локација: во близина на здравствен дом


  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1573119622_36.jpg?t=true&w=300&h=300


  Фото и видео галерија

  Каблирање на оптички влакна, бакарно каблирање, ИТ Консалтинг.

  Сродни фирми и соработници: Кабтел – Скопје, Овернет – Скопје, Фибернет – Скопје, Релесис – Скопје

  Парнери: Неотел ДОО - Скопје
  повеќе

  Логирај се на Златна Книга

  Корисничко имеЛозинка  Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи