Ане Електроник


  • Адреса: Киро Фетак 32
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7435 км
  • Локација: Мајо маркет


/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Мапа

Во светот има пад на цената на нафтата. Се намали цената на нафтата како резултат на зголемениот број заразени од коронавирус. Цената на барел сурова нафта ...
сите 49 | | | веќе видена

Американскиот технолошки гигант „Гугл“ објави дека во наредните пет години има намера да вложи повеќе од 900 милиони долари за помош на Италија во економското ...
сите 10 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи