Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Telefona celularë – zhvillim i aplikacioneve
 • Kompjutera - softuer kompjuterik - zhvillim
 • Ueb dizajn
 • Softuere - zgjidhje
 • Inxhinieri dhe teknologji informatike
 • Kompjutera - Softuer Kompjuterik - Tregti
 • Biznes - Zgjidhje Elektronike
 • Animacione - 3D
 • Dizajnues - Advertajzing Dhe Grafikë
 • Marketing I Mediave Sociale
 • Banka - Sisteme Bankare
 • Internet - Veb Hosting
 • Internet - Shërbime
 • Programim
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Telefona celularë – zhvillim i aplikacioneve në Shkup

Absolute zero


 • Adresa: bul.Jane Sandanski 113-B/20
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7428 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Aiga


 • Adresa: Hristo Smirnenski 37/31
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7424 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bitsia Sistemi/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Blu zoun/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Different


 • Adresa: Jurij Gagarin 49-1/2
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7423 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Geooko


 • Adresa: Kairska 6
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7423 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 18:00

<p>Vegla për drejtim dhe GPS sisteme për gjurmim, tashmë gjithçka nga kuptimi thelbësor për punë efektive të pothuajse çdo kompanie të madhe.</p>

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1647958311_49.jpg?t=true&w=300&h=300

ITgma


 • Adresa: Ankarska 29-a
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7423 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kodwell/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Sinaps


 • Adresa: Roza Luksemburg 15/3
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7424 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Venikom


 • Adresa: bul.Partizanski Odredi 62-1/7
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7422 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Web factory


 • Adresa: bul.Brigada e 3-të Maqedonase 56
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7427 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Xhsiks Solushns - GSIX


 • Adresa: Fjodor Dostoevski 72 kati 4
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7420 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Поимотните граѓани на Македонија имале голема корист од владините мерки за одржување на животниот стандард кои се воведуваа во изминативе години како одговор ...
сите 46 | | | веќе видена

Како се прави добивка од два милиони евра годишно покажа скопската компанија која управува со зелените пазари во земјава. „Скопски пазар“ го објави својот ...
сите 42 | | | веќе видена

Енергетските политики и мерки на СДСМ обезбедија пониски цени за граѓаните за електрична енергија но и рекордно инсталирани 600 мегавати од обновливи извори на ...
сите 30 | | | веќе видена

Народната банка објавува повик за пријавување трудови за 50. сесија на Клубот на истражувачите, којашто ќе се одржи на 28 март 2024 година (четврток), со ...
сите 5 | | | веќе видена

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj