Absolute zero

ParkingQasje në InternetWi-Fi ZonëAir-kondicioner

  • Adresa: Bul.Jane Sandanski 113-b/20
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7428 км

  • Telefon 2: 02 5209705
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 17:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1596803633_08.png?t=true&w=300&h=300


Foto dhe video galeri

AbsoluteZero është një studio kreative e zhvillimit të uebit, e specializuar në zhvillimin front-end, faqet e internetit të korporatave, të dyqaneve online, aplikacione për celularë për iOS dhe Android, aplikacione uebi si dhe animacione 2D. Ne krijojmë një dizajn unik UX/UI për secilin projekt, të lidhur me një CMS moderne për integrimin dinamik të përmbajtjes.
më shumë
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj