Geooko

Punojmë 6 ditë në javëWi-Fi Zonë


  • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 18:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1647958311_49.jpg?t=true&w=300&h=300


Foto dhe video galeri

<p>Vegla për drejtim dhe GPS sisteme për gjurmim, tashmë gjithçka nga kuptimi thelbësor për punë efektive të pothuajse çdo kompanie të madhe. Jo vetëm që ka kthim nga investicioni, që është vërtetuar na ana e përmirësimit të sigurisë, menaxhim operativ të përmirsuar dhe preventim nga vjedhja e automjetit dhe mallit.</p><p> </p><p><br/>
Këtu është edhe përfitimi që janë të lidhura me zvogëlimin e shpenzimit të karburantit gjatë shpejtësive të ulta dhe drejtim efikas me mjetet që përdoren dhe njër nga vendimet kryesore që duhet të bëhet gjatë procesit sistematik të vlerësimit, është e lidhur me metodën e komunikimit e cila përdoret për mbartjen e të dhënave siç janë shpejtësia, lokacioni dhe statusi i automjetit apo mallit.</p><p> </p><p><br/>
Këto të dhëna mund të jenë shumë të ndjeshme në lidhje me kohën, mirëpo reduktimi i shpenzimeve dhe menaxhimit efikas me mjetet mundëson të vozitet me sistem më të përshtatshëm për selekcionim.<br/>
 </p><p> </p><p>Sistem për:</p><ul><li>Ndjekjen e automjeteve</li><li>Ndjekje personale</li><li>Ndjekje të mallit</li><li>Senzorë për karburant</li><li>Ndjekje GPS / GSM</li></ul><p> </p><p> </p><p><a href="http://www.geoco.info/" target="_blank"><img src="/sites/zk/docs/pwp/1fd5030ea06684491d36410843e9303b.jpg" alt="" width="100%"/></a></p>
më shumë
30%save
Retail Price - VAT Included:5.700 MKD3.990 MKD

ГПС уред за следење возила

20%save
Retail Price - VAT Included:6.400 MKD5.120 MKD

ГПС уред за следење моторцикли

20%save
Retail Price - VAT Included:6.200 MKD4.960 MKD

ГПС уред за следење лица


Shikoni prodhimet tona në
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj