Tehnouniverzal


 • Address : Pitu Guli 44
 • Place: Negotino


  /sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


  Suggested results for your search terms:

  ParkingWi-Fi ZoneAirconditioned

  Dvornik


  • Address : 8-mi Mart 2
  • Place: Skopje
  • Distance: ≈7424 км
  • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00

  With a network of over 1,000 companies, including metallurgical and construction Macedonian giants, thanks to the professionalism during this over than 20 years of existence, Dvornik rose to the level of the leading companies in the republic for the sale of work protective equipment.

  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1489494083_61.jpg?t=true&w=300&h=300
  Wi-Fi ZoneAirconditioned

  Evrohem-Kristi


  • Address : Bul.Partizanski Odredi 62 lok.3
  • Place: Skopje
  • Distance: ≈7422 км
  • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00

  Eurohem-Christie is a company specializing in the production and sale of personal protective equipment. We have more than 200 types of gloves for various purposes, protective shoes, head protection, eyes and airways, work clothes, etc.

  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1583479577_0.png?t=true&w=300&h=300
  6 days a weekWi-Fi ZoneAirconditioned

  Tehas tim


  • Address : 16-ta Makedonska Brigada 6
  • Place: Skopje
  • Distance: ≈7426 км
  • Working Hours: Mon - Sat from 08:00 to 15:00

  TEHAS TIM Ltd is a specialized company in the production and delivery of personal protective equipment and work clothes with over fifteen years of proven experience in this field.

  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1397463636_23.jpg?t=true&w=300&h=300
  ParkingWi-Fi ZoneAirconditioned

  AD Alkaloid Berovo  AD Alkaloid Berovo is a company that is engaged in the production of textile products of 100% cotton, such as cotton fabrics and sanitary materials, and also has its own final consumer products.

  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1562852449_31.jpg?t=true&w=300&h=300

  „СДСМ и институциите што ги преводи во континуитет се грижат за земјоделцитe. Продолжува навремената и неселективна исплата на субвенциите. Изминатите денови ...
  сите 28 | | | веќе видена

  Предизборните лаги на СДСМ веќе не поминуваат кај граѓаните, порачуваат од ВМРО ДПМНЕ. Залудните се бледите соопштенија на СДСМ исполнети лаги со цел да се ...
  сите 73 | | | веќе видена

  Време зa читање: 2 минути Во првите шест месеци годинава бројот на договори за купени полиси за приватно здравствено осигурување пораснал за 48 отсто. ...
  сите 28 | | | веќе видена

  Годинава проектиравме раст од 4,1 процент и просечен годишен раст од 5,4 проценти за наредните пет години. Следејќи ги позитивните економски трендови во текот ...
  сите 76 | | | веќе видена

  Време зa читање: 3 минути Ново поскапување на лебот, маслото за јадење и кондиторските производи се очекува во периодов кој следи. Тоа се должи на поскапата ...
  сите 49 | | | веќе видена

  Login on Golden Page

  UsernamePassword  New user ? | Forgot your password? | Cancel