Техно Ауто

ПаркингЈавен превозРаботиме 6 дена во неделатаWi-Fi ЗонаКлиматизирано

  • Адреса: бул.Јане Сандански 9-А лок.16
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7427 км
  • Локација: ТЦ 13-ти Ноември

  • Телефон 2: 02 2463333
  • Факс: 02 2463333
  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00
    Саб од 08:00 до 13:30

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1458300915_62.jpg?t=true&w=300&h=300


Слика од локација

Фото и видео галерија

Техно Ауто e компанија чија основна дејност е продажба, проектирање и изведување на сите видови системи од областа на климатизација, греење, ладење и вентилација.

Брендови и производи од широката палета на Техно Ауто, за кои што сме генерални застапници и кои постојано ги имаме на лагер во нашите магацини:
• TermoFLUX - котли и камини на пелети и дрва
• Topling – котли на пелети и биомаса
• Bioenergy point - пелети
• Kostopoulos – челични котли на гас/нафта
• Radialand - челични котли на гас/нафта
• Ecoflam – горилници на гас/нафта
• Ecomax – челични котли на гас/нафта
• Fondital – алуминиумски радијатори
• Pekpan – панелни радијатори
• Eden – фенкојлери (парапетни, касетни, плафонски, каналски)
• Rhoss – топлински пумпи
• Mekar – клима комори, рекуператори
• K-Flex – термо изолација (цевка и ролна)
• Valsir – алупласт цевка
• Itap – вентили, спојки, фитинзи

Целата палета на производи со кои располага Техно Ауто поседуваат сертификати за квалитет од најпрестижните европски и светски институти за испитување и потврдување на квалитетот и исправноста на производите. Производите на Техно Ауто наоѓаат примена во: домаќинствата, индустријата, помали и поголеми производствени објекти и се со различна моќност согласно Вашите потреби.

Компанијата е формирана во ноември 1990 година во Скопје. Располага со сопствен деловен простор, продавница, изложбен салон, магацин и 3 товарни возила за транспорт на производите до своите купувачи. Техно Ауто чекори со времето, ги прати светските трендови и иновации во полето на термотехничките инсталации и секогаш се труди на своите купувачи да им понуди најдобри производи од европски и светски реномирани производители. Тимот на Техно Ауто е постојано спремен да Ви излезе во пресрет, да ги сослуша Вашите потреби од областа на греење, климатизација и вентилација и да Ви понуди најдобро можно решение.

КОМПЛЕТНИ РЕШЕНИЈА ЗА ГРЕЕЊЕ, ЛАДЕЊЕ, КЛИМАТИЗАЦИЈА И ВЕНТИЛАЦИЈА НА ЕДНО МЕСТО!
повеќе
12%заштеда
Цена со ДДВ:114.000 ден.100.320 ден.

КОТЕЛ НА ПЕЛЕТИ / KOTEL NA PELETI T ...

12%заштеда
Цена со ДДВ:263.000 ден.231.440 ден.

КОТЕЛ (ПЕЧКА) НА ПЕЛЕТИ THERMOFLUX ...

12%заштеда
Цена со ДДВ:226.300 ден.199.144 ден.

КОТЕЛ (ПЕЧКА) НА ПЕЛЕТИ THERMOFLUX ...

12%заштеда
Цена со ДДВ:167.300 ден.147.224 ден.

КОТЕЛ (ПЕЧКА) НА ПЕЛЕТИ THERMOFLUX ...

12%заштеда
Цена со ДДВ:151.200 ден.133.056 ден.

КОТЕЛ (ПЕЧКА) НА ПЕЛЕТИ THERMOFLUX ...

12%заштеда
Цена со ДДВ:142.200 ден.125.136 ден.

КОТЕЛ (ПЕЧКА) НА ПЕЛЕТИ THERMOFLUX ...

12%заштеда
Цена со ДДВ:100.900 ден.88.792 ден.

КАМИН ПЕЧКА НА ПЕЛЕТИ / KAMIN PECKA ...

12%заштеда
Цена со ДДВ:93.500 ден.82.280 ден.

КАМИН ПЕЧКА НА ПЕЛЕТИ / KAMIN PECKA ...

12%заштеда
Цена со ДДВ:124.950 ден.109.956 ден.

КОТЕЛ (ПЕЧКА) НА ПЕЛЕТИ THERMOFLUX ...

12%заштеда
Цена со ДДВ:248.100 ден.218.328 ден.

АВТОМАТСКИ КОТЕЛ НА ПЕЛЕТИ THERMOFL ...

10%заштеда
Цена со ДДВ:13.850 ден.12.465 ден.

Пелети Шишарка 1t + Бесплатна испор ...

10%заштеда
Цена со ДДВ:14.814 ден.13.333 ден.

Peleti SISARKA 1t Besplatna isporak ...

9%заштеда
Цена со ДДВ:221 ден.199 ден.

ПЕЛЕТИ / PELETI EN A1

7%заштеда
Цена со ДДВ:202 ден.186 ден.

Пелети Шишарка + Бесплатна испорака ...

7%заштеда
Цена со ДДВ:52.000 ден.48.360 ден.

КАМИН ДУВАЛКА НА ПЕЛЕТИ THERMOFLUX ...

5%заштеда
Цена со ДДВ:3.316 ден.3.150 ден.

ПАНЕЛНИ РАДИЈАТОРИ PEKPAN 600mm х 1 ...


Видете ги нашите производи на
Слика од локација
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи