Техно Ауто

ПаркингЈавен превозРаботиме 6 дена во неделатаWi-Fi ЗонаКлиматизирано

  • Адреса: бул.Јане Сандански 9-А лок.16
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7854 км
  • Локација: ТЦ 13-ти Ноември

  • Телефон 2: 02 2463333
  • Факс: 02 2463333
  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00
    Саб од 08:00 до 13:30Слика од локација

Фото и видео галерија

Техно Ауто e компанија чија основна дејност е продажба, проектирање и изведување на сите видови системи од областа на климатизација, греење, ладење и вентилација.

Брендови и производи од широката палета на Техно Ауто, за кои што сме генерални застапници и кои постојано ги имаме на лагер во нашите магацини:
• TermoFLUX - котли и камини на пелети и дрва
• Topling – котли на пелети и биомаса
• Bioenergy point - пелети
• Kostopoulos – челични котли на гас/нафта
• Radialand - челични котли на гас/нафта
• Ecoflam – горилници на гас/нафта
• Ecomax – челични котли на гас/нафта
• Fondital – алуминиумски радијатори
• Pekpan – панелни радијатори
• Eden – фенкојлери (парапетни, касетни, плафонски, каналски)
• Rhoss – топлински пумпи
• Mekar – клима комори, рекуператори
• K-Flex – термо изолација (цевка и ролна)
• Valsir – алупласт цевка
• Itap – вентили, спојки, фитинзи

Целата палета на производи со кои располага Техно Ауто поседуваат сертификати за квалитет од најпрестижните европски и светски институти за испитување и потврдување на квалитетот и исправноста на производите. Производите на Техно Ауто наоѓаат примена во: домаќинствата, индустријата, помали и поголеми производствени објекти и се со различна моќност согласно Вашите потреби.

Компанијата е формирана во ноември 1990 година во Скопје. Располага со сопствен деловен простор, продавница, изложбен салон, магацин и 3 товарни возила за транспорт на производите до своите купувачи. Техно Ауто чекори со времето, ги прати светските трендови и иновации во полето на термотехничките инсталации и секогаш се труди на своите купувачи да им понуди најдобри производи од европски и светски реномирани производители. Тимот на Техно Ауто е постојано спремен да Ви излезе во пресрет, да ги сослуша Вашите потреби од областа на греење, климатизација и вентилација и да Ви понуди најдобро можно решение.

КОМПЛЕТНИ РЕШЕНИЈА ЗА ГРЕЕЊЕ, ЛАДЕЊЕ, КЛИМАТИЗАЦИЈА И ВЕНТИЛАЦИЈА НА ЕДНО МЕСТО!
повеќе
12%заштеда
Цена со ДДВ:102.955 ден.90.600 ден.

КОТЕЛ НА ПЕЛЕТИ / KOTEL NA PELETI T ...

12%заштеда
Цена со ДДВ:235.114 ден.206.900 ден.

КОТЕЛ (ПЕЧКА) НА ПЕЛЕТИ THERMOFLUX ...

12%заштеда
Цена со ДДВ:204.091 ден.179.600 ден.

КОТЕЛ (ПЕЧКА) НА ПЕЛЕТИ THERMOFLUX ...

12%заштеда
Цена со ДДВ:150.341 ден.132.300 ден.

КОТЕЛ (ПЕЧКА) НА ПЕЛЕТИ THERMOFLUX ...

12%заштеда
Цена со ДДВ:136.250 ден.119.900 ден.

КОТЕЛ (ПЕЧКА) НА ПЕЛЕТИ THERMOFLUX ...

12%заштеда
Цена со ДДВ:128.296 ден.112.900 ден.

КОТЕЛ (ПЕЧКА) НА ПЕЛЕТИ THERMOFLUX ...

12%заштеда
Цена со ДДВ:224.614 ден.197.660 ден.

АВТОМАТСКИ КОТЕЛ НА ПЕЛЕТИ THERMOFL ...

12%заштеда
Цена со ДДВ:91.477 ден.80.500 ден.

КАМИН ПЕЧКА НА ПЕЛЕТИ / KAMIN PECKA ...

12%заштеда
Цена со ДДВ:84.546 ден.74.400 ден.

КАМИН ПЕЧКА НА ПЕЛЕТИ / KAMIN PECKA ...

12%заштеда
Цена со ДДВ:113.182 ден.99.600 ден.

КОТЕЛ (ПЕЧКА) НА ПЕЛЕТИ THERMOFLUX ...

10%заштеда
Цена со ДДВ:15.867 ден.14.280 ден.

Peleti SISARKA 1t Besplatna isporak ...

10%заштеда
Цена со ДДВ:14.778 ден.13.300 ден.

Пелети Шишарка 1t + Бесплатна испор ...

10%заштеда
Цена со ДДВ:13.820 ден.12.438 ден.

Пелети SPARROW 1t + Бесплатна испор ...

9%заштеда
Цена со ДДВ:236 ден.213 ден.

ПЕЛЕТИ / PELETI EN A1

8%заштеда
Цена со ДДВ:202 ден.185 ден.

Пелети SPARROW + Бесплатна испорака ...

7%заштеда
Цена со ДДВ:215 ден.198 ден.

Пелети Шишарка + Бесплатна испорака ...


Видете ги нашите производи на
Слика од локација
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинка


Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи