Techotire (Tehnoguma)

ParkingWi-Fi ZoneAirconditioned

  • Address : Boris Trajkovski (Prvomajska) 139
  • Place: Skopje
  • Distance: ≈7860 км

  • Telephone 2: +389 75 219607
  • Working Hours: Mon - Fri from 07:00 to 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Photo of Location

Photo & Video Galery

Tехногума е компанија за производство на гума, гумено технички производи,полиуретански производи, гумирање на валци и изработка на метални делови и алати по нарачка.

Располагаме и со голем број на калапи за лиење на различни видови гумено-технички производи како мембрани, плочи, О-прстени, заптивки, вакуум гуми, спојки, амортизери, кумплунг гуми, тркала, како и неправилни гумени форми. Ваквите производи имаат широка примена во прехрамбената, машинската, хемиската, текстилната, автомобилската и многу други индустрии.

Се што треба вие да направите е да ни доставите технички цртеж или примерок, а ние ќе се погрижиме за останатото.
more
Retail Price - VAT Included:Ask for price

Спојки

Retail Price - VAT Included:Ask for price

О-прстени

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Гумени мембрани

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Гумени манжетни


See our products at
Photo of Location
Map

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel