Te Shari


 • Address : Brakja Ginovski 3
 • Place: Gostivar
Categories:

soup kitchens, burek  /sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


  Најмногу должат кон банките, но имаат и други долгови. Економската криза лани го зголеми вкупниот долг на компаниите во земјава на вкупно 7,4 милијарди евра. ...
  сите 23 | | | веќе видена

  Време зa читање: < 1 минутa Кога банкнотите ќе се извалкаат, германската централна банка Bundesbank, ги чисти. Оваа година, поради поплавите во јули, тие имаат ...
  сите 4 | | | веќе видена

  Login on Golden Page

  UsernamePassword  New user ? | Forgot your password? | Cancel