Супер

Работиме 6 дена во неделатаWi-Fi ЗонаКлиматизирано

  • Адреса: Гоце Делчев 90-а
  • Место: Гостивар
  • Оддалеченст: ≈7829 км
  • Локација: спроти ЕВН

  • Телефон 2: 070 581665
  • Факс: 042 215320
  • Работно време: Пон - Саб од 08:00 до 17:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1516881221_28.png?t=true&w=300&h=300


Фото и видео галерија

Супер е производител, сервисер и трговска компанија за професионална опрема за кетеринг и дисплејски кабинети.

• Производство на топла кабинети
• Печки за пециво и пекарски производи
• Скари
• Фризерски садови
• Ламинат за ладење во домаќинствата
• Витрини за сладолед
• Витрини за колачи
• Витрини за пекари
• Self Services
• Bar
• HED
• Опрема за кујни
• Neutral Gear
• Неутрална опрема Инокс

Ние нудиме повеќе од 50 комплети гурмански производи, комплетна опрема: слаткарници; ресторани; пица ресторани, мрсна лажица, кебаб скара традиционални ресторани; пекари, млечни ресторани; брза храна; касапи; ..

Основана во 1967, Супер е компанија со традиција и квалитет.
Продуктите достапни преку Супер имаат европски стандарди, гаранции, сервис и монтажа.


повеќе
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи