Јомак Ком

ПаркингWi-Fi ЗонаКлиматизирано

  • Адреса: Андон Шурков 22
  • Место: Велес
  • Оддалеченст: ≈7465 км

  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1543234581_27.png?t=true&w=300&h=300


Фото и видео галерија

Јомак Ком e компанија чија основна дејност е производство на индустриска опрема за готвење по HACCP стандарди.

Производи:
• Аспиратори
• Висечки елементи
• Вертикални шкафови
• Тостери
• Фиокарници
• Фритези
• Гиро
• Мијалници
• Паланчикари
• Печки
• Работни маси
• Скари
• Шпорети

Исто така, ви ги нудиме нашите услуги во областа на одржувањето на вашите кујни и комплетно реконструирање.

Нашата компанија ЈОМАК КОМ е формирана во 2013 година во Велес. Нашата цел е задоволни клиенти кои со задоволство ќе го спомнуваат нашето име со секое користење на производите кои се изработени од нашата компанија.
повеќе
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи