Пребарувањето е оптимизирано за Skopje

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Student associations по градови

Prilep Skopje

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Student associations

AIESEK-lokalen komitet Skopje


 • Address : bul.Krste Misirkov 9-v
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7425 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Best


 • Address : Rugjer Boshkovikj, vo sklop na Elektro fakultet b.b.
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7423 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Faculty of Dentistry of Macedonia (Stomatoloski fakultet na Makedonija)


 • Address : Majka Tereza (Vodnjanska) 17
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7425 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Gradezen fakultet


 • Address : bul.Partizanski Odredi 24
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7424 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 20:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

SEAM


 • Address : Nikola Vapcarov 9/10
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7425 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Student's Parliament at the Faculty of Philosophy (Filozofski fakultet)


 • Address : bul.Goce Delchev 9-a
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7425 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Student's Parliament-Faculty of Law


 • Address : bul.Goce Delchev 9-b
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7425 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Students" Association at the Faculty of Architecture (Sojuz na studenti pri Arhitektonski fakultet)


 • Address : bul.Partizanski Odredi 24
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7424 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Students" Association at the Faculty of Agriculture (Sojuz na studenti pri Zemjodelski fakultet)


 • Address : bul.Aleksandar Makedonski (Edvard Kardelj) b.b.
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7426 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Students" Association at the Faculty of Economy (Sojuz na studenti pri Ekonomski fakultet)


 • Address : bul.Krste Misirkov b.b.
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7425 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Students" Association at the Faculty of Pedagogy-Skopje (Pedagoski fakultet-Skopje)


 • Address : bul.Partizanski Odredi b.b.
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7423 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Faculty of Economics-Prilep (Ekonomski fakultet-Prilep)


 • Address : Gjorche Petrov b.b.
 • Place: Prilep
 • Distance: ≈7473 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Map

Новите работни места создадени од американските работодавци се зголемија за 517.000 во јануари. Растот на новите работни места е изненадувачки силен во услови ...
сите 75 | | | веќе видена

Претседателот на Владата на Република Северна Македонија, Димитар Ковачевски и директорката на УЈП Сања Лукаревска, денес беа во посета на компанијата ...
сите 70 | | | веќе видена

Со раст на нето-добивката, силна кредитна поддршка на населението и набизнис-секторот, како и со раст на бројот на клиенти и депозити, Стопанска банка ...
сите 79 | | | веќе видена

Министерот за економија, Крешник Бектеши, преку објава на „Фејсбук“ денес изнесе одредени тврдења во однос на домашниот пазар со природен гас кои што се ...
сите 75 | | | веќе видена

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel