Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Скопје
 • Битола
 • Прилеп
 • Тетово
 • Струмица
 • Охрид
 • Гостивар
 • Велес
 • Кочани
 • Куманово
 • Кавадарци
 • Штип
 • Струга
 • Кичево
 • Гевгелија
 • Виница
 • Радовиш
 • Крушево
 • Пробиштип
 • Ресен
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Стоматолошки ординации (забари)
 • Здравствени ординации - општи и специјалистички (приватни)
 • Заботехнички лаборатории
 • Рентген за заби (панорамска снимка)
 • Стоматолошки ординации - детски
 • Рентген - Снимање
 • Клиники И Клинички Центри
 • Лаборатории - Биохемиски
 • Поликлиники
 • Аптеки
 • Гинеколошки Ординации
 • Педијатрија - Педијатриски Ординации
 • Здравствени Домови И Заводи
 • Интернистички Ординации
 • Болници
 • Лаборатории - Дијагностички
 • Кардиолошки Ординации
 • Дерматолошки Ординации
 • Амбуланти
 • Хирургија
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Стоматолошки ординации (забари)


Д-р Ирена Христова


 • Адреса: Ката Поцкова 102-а
 • Место: Струмица

Д-р Менсур


 • Адреса: Гоце Делчев 1/3
 • Место: Гостивар

Д-р Стрезоски


 • Адреса: с.Лабуништа б.б.
 • Место: Струга

Д-р Сузана Павловска


 • Адреса: Бул.Октомвриска Револуција 62/2
 • Место: Куманово

Дентал Арт Плус


 • Адреса: Филип Втори Македонски 9 (Иван Милутиновиќ)
 • Место: Битола

Дентал лаб Митаноски


 • Адреса: Маршал Тито 63
 • Место: Дојран
 • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 20:00 • Саб од 09:00 до 14:00

Дентим


 • Адреса: Пецо Божиновски 21
 • Место: Битола
 • Работно време: Пон , Вто , Чет од 13:00 до 20:00 • Сре , Пет од 09:00 до 16:00 • Саб од 09:00 до 14:00

Дес Дент


 • Адреса: Ѓоце Симовски 30
 • Место: Тетово

Др.Бајрактаров Марјан


 • Адреса: Димитар Влахов 36
 • Место: Струмица

Кале


 • Адреса: Љуботенска 5
 • Место: Скопје

Мекиќ Дент


 • Адреса: ул.1 бр.89 с.Батинци
 • Место: Скопје

Милан дент


 • Адреса: Леонид Јанков 9
 • Место: Гевгелија
 • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 20:00

Мис Дент


 • Адреса: с.Долно Косоврасти
 • Место: Дебар

Никодентал


 • Адреса: Илија Алексов 17
 • Место: Радовиш

Сити Дентал


 • Адреса: Јане Сандански 51
 • Место: Охрид

Светска банка ќе даде поддршка од околу 120 милиони долари за финансирање на пет проекти со кои ќе се подобри локалната инфраструктурата, да се модернизира ...
сите 101 | | | веќе видена

На Економскиот факултет во Прилеп денеска се одржува меѓународна конференција на тема „Дигиталната трансформација на економија и општеството – обликување на ...
сите 11 | | | веќе видена

Најпознатиот европски бренд MaxBet од денеска и официјално стана дел од македонскиот пазар на игри на среќа. Очекуваме и на македонскиот пазар на игри на ...
сите 5 | | | веќе видена
 

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинка


Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи