Stjuart Inspekt

Qasje në InternetWi-Fi ZonëAir-kondicioner

  • Adresa: Todor Alleksandrov 165 (Salvador Alende)
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7426 км

  • Faksi: 02 3128888
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:30 deri më 16:30Foto dhe video galeri

PARTNERI JUAJ MË I MIRË PËR SIGURI me mbi 22 vjet përvojë!

SHËRBIME:
• KONTROLL I CILËSISË dhe sasisë së materialeve dhe mallrave
• KONTROLL TEKNIK i të gjitha llojeve të krikave, ashensorëve dhe pajisjeve për miniera
• SIGURIM DHE SHËNDET GJATË PUNËS dhe kontrolle të ambientit të punës
• MJEDIS HAPËSINOR - mbrojtje, drejtim dhe kontroll
•EVAKUIM DHE SHPËTIM - mbrojtje nga zjarri

NDJEHUNI TË SIGURT ÇDO DITË, ME SHFRYTËZIMIN E SHËRBIMEVE TONA
më shumë
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalim


Perdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj