Stjuart Inspect

Qasje në InternetWi-Fi ZonëAir-kondicioner

  • Adresa: Todor Aleksandrov (Salvador Aljende) 165
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7426 км
  • Lokacioni: Во состав на објектот на ИЗИИС при УКИМ

  • Faksi: 02 3128888
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:30 deri më 16:30

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1408608184_78.png?t=true&w=300&h=300


Foto dhe video galeri

PARTNERI JUAJ MË I MIRË PËR SIGURI me mbi 22 vjet përvojë!

SHËRBIME:
• KONTROLL I CILËSISË dhe sasisë së materialeve dhe mallrave
• KONTROLL TEKNIK i të gjitha llojeve të krikave, ashensorëve dhe pajisjeve për miniera
• SIGURIM DHE SHËNDET GJATË PUNËS dhe kontrolle të ambientit të punës
• MJEDIS HAPËSINOR - mbrojtje, drejtim dhe kontroll
•EVAKUIM DHE SHPËTIM - mbrojtje nga zjarri

NDJEHUNI TË SIGURT ÇDO DITË, ME SHFRYTËZIMIN E SHËRBIMEVE TONA
më shumë
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj