Srce-Qendra për sëmundje të brendshme

Punojmë 6 ditë në javëQasje në InternetWi-Fi ZonëAir-kondicioner

  • Adresa: Bul.Brigada e 3-të Maqedonase p.n.
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈9444 км

  • Telefon 2: 071 319208
  • Faksi: 02 3217016
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 19:00
    Sh nga 09:00 deri më 12:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1579080546_33.png?t=true&w=300&h=300


Foto dhe video galeri

Qendra për Sëmundje të Brendshme “Srce” është formuar dhe funksionon nën udhëheqjen e Dr. Goran Nikollov specialist – internist, kardiolog.

Qendra për Sëmundje të Brendshme “Srce” është organizatë shëndetësore private, e formuar në vitin 2003.

Ekzaminime të specializuara diagnostike janë kryer në Qendrën tonë. Ekzaminimi i tillë përfshin ekzaminimet e detajuara kur mjeku juaj i përgjithshëm (ose në një tjetër specialist), ka krijuar një kauzë të gjerë të problemeve tuaja. Pacientët me probleme, të cilat nuk kanë mundur të shpjegohet diku tjetër, shpesh të referuara Qendrën tonë.

Ne i kushtojmë gjithë vëmendjen për çdo pacient dhe të aplikojnë provimet në shënjestër për të vendosur diagnozën përfundimtare.

- Vizita preventive
- Andropauzës
- Konsultime reumatologjie
- Urologjia
- Dupler i qarkullimit periferik
- Endokrinologji
- Kabineti i gjëndrës tiroide
- Gastroenterologjia
- Kardiologjia
më shumë
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj