Пребарувањето е оптимизирано за Skopje

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по дејности

 • Sports medicine
 • Physicians, health clinics & medical centers - privately owned
 • Physical therapy
Повеќе филтриПомалку филтри

Sports medicine по градови

Skopje Strumica

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Sports medicine

Kineticus


 • Address : Elisie Popovski Marko 31
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7424 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 18:00 • Sat from 08:00 to 13:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Sport medika


 • Address : bul.ASNOM (AVNOJ) 114/1
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7428 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Sports Medicine (Sportska medicina)


 • Address : Mladinska 2
 • Place: Strumica
 • Distance: ≈7543 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00

Categories:

sports medicine

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Map

Бензините од ноќеска на полноќ поевтинуваат за два денари за литар, а цената на дизел горивата се намалуваат за 1,5 денар, одлучи денеска Регулаторната ...
сите 110 | | | веќе видена

Македонската економија ќе се раздвижува со увоз на работници од странство. Пазарот ќе се либерализира, но дали целосно или таргетирано, се уште е отворена ...
сите 45 | | | веќе видена

Време зa читање: 4 минути Кулата Генекс во Белград, една од градбите-симболи на градот, на јавно наддавање е купи од страна на компанијата Eureka bar d.o.o за ...
сите 6 | | | веќе видена

Според податоците на Државниот завод за статистика, индексот на цените на угостителските услуги во јануари 2023 година, во споредба со декември 2022 година, е ...
сите 21 | | | веќе видена

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel