Soloprom

ParkingInternet accessAirconditionedCards accepted

  • Address : Hristo Tatarchev (Sava Kovachevikj) 1/101-A
  • Place: Skopje
  • Distance: ≈7428 км

  • Telephone 2: +389 2 2600017
  • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1591093688_28.png?t=true&w=300&h=300


Photo of Location

Photo & Video Galery

Подружницата Кисела Вода започна со работа на 16 Јуни 2014 година. Фокусирана на малопродажбата и понуда на услуги, замислена е како алатка на сите столари и производители на мебел која ќе им помогне побрзо и поефикасно да ги завршат своите проекти. Вниманието ексклузивно ќе биде насочено кон прифаќање и изработка на нарачки за кроење и кантирање на плочест материјал, како и товарање на предвреме подготвена роба и оков.

При припрема на проектите, за избор и споредба на бои, избор на декоративен и функционален оков, сите столари и производители на мебел со своите странки можат да го користат изложбениот салон во Бутел 1.
more
Photo of Location
Map

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel