Пребарувањето е оптимизирано за Tetovë

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
 • Manastir
 • Strumicë
 • Stip
 • Prilep
 • Tetovë
 • Kumanovë
 • Gjevgjeli
 • Gostivar
 • Ohër
 • Koçanë
 • Veles
 • Dellçevë
 • Kavadar
 • Kërçovë
 • Shën Nikollë
 • Strugë
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Video mbikqyrje dhe sisteme për qasje të kufizuar
 • Alarme kundër vjedhjeve dhe sisteme sigurimi
 • Agjenci për sigurim të personave dhe pasurisë
 • Kompjutera - pajisje dhe harduare - tregti
 • Alarme dhe pajisje kundër zjarrit
 • Sisteme Sigurimi Dhe Pajisje
 • Audiofonë Dhe Videofonë
 • Kompjutera - Rrjete Kompjuterike - Dizajn Dhe Instalim
 • Sisteme Për Regjistrim Të Orarit Të Punës
 • Elektrikë - Instalacione Elektrike
 • Kompjutera - Pajisje Dhe Riparime
 • Kompjutera - Softuer Kompjuterik - Tregti
 • Tonerë Dhe Kertrixh
 • Kompjutera - Softuer Kompjuterik - Zhvillim
 • Telekomunikacion - Pajisje
 • Kompjutera - Printerë
 • Kompjutera - Montimi I Pjesëve (Asamblim)
 • Elektrikë
 • Telefona - Instalime
 • Projektim (Zyra Projektimi)
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

Sigurim të pasurisë dhe personave

Спонзорирани резултати кои одговараат на вашето пребарување

ParkingPunojmë 6 ditë në javëWi-Fi ZonëAir-kondicioner

Vizard Sistemet


 • Adresa: Cërnorizec Hrabar 32
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7855 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 19:00 • Sh nga 10:00 deri më 16:00

„Компанијата „ДТУ Визард Системи ДООЕЛ“ - СИГУРНОСНИ СИСТЕМИ поседува вештини, ресурси и идеи за да Ви понуди професионални решенија и услуги за сите типови на бизниси и организации“

ParkingQasje në InternetWi-Fi ZonëAir-kondicioner

Video Alarm


 • Adresa: Fronti Popullor 13-1/5
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7851 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

Kompania “Video Alarm”, në mënyrë të suksesshme ndikon dhe punon në fushën e sigurinë – mbrojtjes teknike të objekteve dhe vendet e hapura më shumë se 20 vite, dhe është një ndër kompanitë lidere në atë domen në Maqedoni.


2SS


 • Adresa: Kuzman Josifovski Pitu p.n.
 • Vendi: Kërçovë
 • Distanca: ≈7851 км

Mapa

Кристина Попова, Ивана Станковиќ , Олимпија Христова Заевска и Анја Марија Макеска се четирите дами кои ги одбра минстерката за финансии да и помагаат во ...
сите 15 | | | веќе видена
 

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинка


Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи