Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Veles
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Transport dhe shërbime transporti - firma
 • Shpedicione
 • Transport ndërkombëtar
 • Dërgesë e pakove
 • Posta e shpejtë
 • Transport Dhe Shërbime Transporti - Individë
 • Logjistikë
 • Taksi - Kompani
 • Naftë Dhe Derivate Të Naftës
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Shpedicion transportues në Veles

Alen kompani


 • Adresa: Kole Nedelkovski 17
 • Vendi: Veles

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Allen 2000


 • Adresa: f.Crkvino
 • Vendi: Veles

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Angel transport


 • Adresa: Akademik Penço Davçev 126 (Skopski Pat)
 • Vendi: Veles
 • Distanca: ≈7892 км

Kategoritë:

shpedicione

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Asprom


 • Adresa: Akademik Penço Davçev 126 (Rruga e Shkupit)
 • Vendi: Veles
 • Distanca: ≈7892 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 20:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Babuna/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Besmir trans/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bobi mark


 • Adresa: Orce Martinov 70-a
 • Vendi: Veles
 • Distanca: ≈7893 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Dans-ekspres


 • Adresa: Bllagoj Gjorev 35
 • Vendi: Veles
 • Distanca: ≈7893 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 20:00 • Sh nga 09:00 deri më 14:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Dehar-trans


 • Adresa: f.Jabollçisht e epërme, Çashka
 • Vendi: Veles
 • Distanca: ≈7875 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Elan-koop


 • Adresa: ASNOM 16 (Mosha Pjade)
 • Vendi: Veles
 • Distanca: ≈7892 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ellma kompani


 • Adresa: Velko Vllahoviq 58
 • Vendi: Veles
 • Distanca: ≈7893 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Fershped-Shkup- njësia ndihmëse Veles


 • Adresa: F.Kallasllari p.n.
 • Vendi: Veles
 • Distanca: ≈7899 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

Kategoritë:

shpedicione

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Grin transport


 • Adresa: Bllagoj Gjorev 89/3
 • Vendi: Veles
 • Distanca: ≈7893 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

In posta Radeski


 • Adresa: 8 Shtatori 37
 • Vendi: Veles

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Irena 13-190/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Italeuromak


 • Adresa: Akademik Penço Davçev 152 (Rruga e Shkupit)
 • Vendi: Veles
 • Distanca: ≈7892 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Janush-prevoz


 • Adresa: Nikolla Karev 9
 • Vendi: Veles
 • Distanca: ≈7892 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

K-Komerc


 • Adresa: F.Izvor
 • Vendi: Veles

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kargo ekspres


 • Adresa: Rashtanski pat p.n.
 • Vendi: Veles
 • Distanca: ≈7892 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Lido


 • Adresa: ASNOM p.n. (Mosha Pijade)
 • Vendi: Veles
 • Distanca: ≈7892 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Компаниите кои се потешко погодени од кризата, односно кои имаат поголем пад на приходите, ќе добијат поголема финансиска поддршка за исплата на плати, ...
сите 188 | | | веќе видена

Охридска банка АД Скопје за периодот од 1.1.2020 до 30.9.2020 година прокнижи добивка на износ од 457,5 милиони денари, и бележи зголемување од 72 милиони ...
сите 63 | | | веќе видена

Регулаторна комисија за енергетика и водни услуги на Република Северна Македонија (РКЕ) повторно покажува нестручност и недоволно познавање на пазарот со ...
сите 63 | | | веќе видена

Пратениците од власта и опозицијата во дебатата за ребалансот на Буџетот не отстапуваат од веќе искажаните ставови, додека министерот за финансии Фатмир Бесими ...
сите 54 | | | веќе видена
 

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj