Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Кавадарци
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Превоз (транспорт) и превозни услуги - фирми
 • Шпедиции
 • Транспорт - меѓународен
 • Испорака на пратки
 • Овошје - преработка, производство и трговија на големо
 • Камиони И Други Товарни Возила - Превоз
 • Ладилници - Транспортирање Стока
 • Брза Пошта
 • Превоз (Транспорт) И Превозни Услуги - Индивидуалци
 • Зеленчук - Производство, Преработка И Трговија
 • Земјоделски Производи - Трговија
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

Шпедиција - царинска во Кавадарци


Балшпед


 • Адреса: Индустриска 15
 • Место: Кавадарци
 • Оддалеченст: ≈10762 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:30

Дејности:

шпедиции

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Баџо Транс


 • Адреса: Бошко Буха 5
 • Место: Кавадарци

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Бест-транс


 • Адреса: Партизанска 14
 • Место: Кавадарци
 • Оддалеченст: ≈10763 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Брза Пратка


 • Адреса: Моша Пијаде б.б.
 • Место: Кавадарци

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ване Транс РР


 • Адреса: Северен булевар б.б.
 • Место: Кавадарци
 • Оддалеченст: ≈10762 км
 • Работно време: Пон - Саб од 08:00 до 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ванибо - Транс


 • Адреса: Ѓорѓи Соколов 103
 • Место: Кавадарци

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Вин-Тен Шпед


 • Адреса: Ѓорѓи Соколов 22
 • Место: Кавадарци

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Вип Илија


 • Адреса: Фруса Чедимирова 5
 • Место: Кавадарци
 • Оддалеченст: ≈10764 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Воќар марена


 • Адреса: Маршал Тито, с.Марена 51
 • Место: Кавадарци
 • Оддалеченст: ≈10761 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Гама Транс


 • Адреса: Никола Карев 16
 • Место: Кавадарци
 • Оддалеченст: ≈10762 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Гарден транс


 • Адреса: Пере Тошев, с.Росоман 20
 • Место: Кавадарци
 • Оддалеченст: ≈10763 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Гепард Транспорт 21


 • Адреса: Илинденска, с.Сопот 54
 • Место: Кавадарци

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Гсо-Транс


 • Адреса: Косовска 6
 • Место: Кавадарци
 • Оддалеченст: ≈10763 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Дармил Транспорт


 • Адреса: Пролетерска, с.Росоман 9
 • Место: Кавадарци

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Дерби шпед


 • Адреса: Кочо Рацин, с.Сопот 21
 • Место: Кавадарци

Дејности:

шпедиции

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Деспина комерц


 • Адреса: Илинденска 4
 • Место: Кавадарци
 • Оддалеченст: ≈10752 км
 • Работно време: Пон - Нед од 08:00 до 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Дј-Гинка Транс


 • Адреса: Рајко Жинзифов 3
 • Место: Кавадарци

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Дон транспорт


 • Адреса: Пиринска 36
 • Место: Кавадарци
 • Оддалеченст: ≈10763 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Драгче Транс


 • Адреса: Илинденска 11
 • Место: Кавадарци
 • Оддалеченст: ≈10763 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 20:00 • Саб од 08:00 до 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Мапа

Не запира напредувањето на Кина во поглед на иновативноста на нејзината економија, па земјата е веќе многу блиску да влезе во групата на најиновативни држави ...
сите 115 | | | веќе видена

Светска банка во својот најнов извештај предупреди дека економијата на земјава може да влезе во фаза на стагфлација. Во тој документ за следните неколку години ...
сите 26 | | | веќе видена
 

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи