Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Струмица
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Шпедиции
 • Транспорт - меѓународен
 • Превоз (транспорт) и превозни услуги - фирми
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Шпедиции во Струмица

АБВГДЃЕЖЗЅИЈКЛЉМНЊОПРСТЌУФХЦЧЏШ

Агроброкер


 • Адреса: Младинска 43/15
 • Место: Струмица
 • Оддалеченст: ≈7543 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Агроброкер


 • Адреса: Климент Охридски 105
 • Место: Струмица

Дејности:

шпедиции

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ангелако


 • Адреса: Св.Климент Охридски б.б.
 • Место: Струмица
 • Оддалеченст: ≈7544 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:30 до 16:30

Дејности:

шпедиции

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Атрикс-шпед


 • Адреса: Широк дол 68
 • Место: Струмица
 • Оддалеченст: ≈7543 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:30 до 16:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Виатор и Вектор


 • Адреса: Климент Охридски б.б.
 • Место: Струмица
 • Оддалеченст: ≈7544 км
 • Работно време: Пон - Нед од 00:00 до 00:00

Дејности:

шпедиции

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Вис-шпед


 • Адреса: Климент Охридски 105
 • Место: Струмица
 • Оддалеченст: ≈7545 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:30 до 16:30

Дејности:

шпедиции

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Дано-транс


 • Адреса: Ленинова б.б.
 • Место: Струмица
 • Оддалеченст: ≈7542 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

ДХЛ Експрес Македонија - Струмица


 • Адреса: Солунска 2
 • Место: Струмица
 • Оддалеченст: ≈7542 км
 • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ета


 • Адреса: Климент Охридски 105
 • Место: Струмица
 • Оддалеченст: ≈7545 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:30 до 16:30

Дејности:

шпедиции

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Златибор Транс


 • Адреса: с.Босилово 135
 • Место: Струмица

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Златпром


 • Адреса: с.Јосифово 40
 • Место: Струмица

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Интера плус


 • Адреса: Граничен премин Ново Село
 • Место: Струмица
 • Оддалеченст: ≈7567 км

Дејности:

шпедиции

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Интер-глобус


 • Адреса: Климент Охридски 105
 • Место: Струмица
 • Оддалеченст: ≈7543 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Интер-глобус


 • Адреса: Атанас Нивичански 2
 • Место: Струмица
 • Оддалеченст: ≈7543 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Кос Транс


 • Адреса: с.Костурино
 • Место: Струмица

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Милити


 • Адреса: Дрварска 59
 • Место: Струмица

Дејности:

шпедиции

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Мобас


 • Адреса: Климент Охридски б.б.
 • Место: Струмица
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 22:00

Дејности:

шпедиции

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Примашпед


 • Адреса: Св.Климент Охридски 105
 • Место: Струмица
 • Оддалеченст: ≈7544 км

Дејности:

шпедиции

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

САБ


 • Адреса: Климент Охридски 105
 • Место: Струмица
 • Оддалеченст: ≈7544 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

СДА-Јавор


 • Адреса: с.Владевци
 • Место: Струмица
 • Оддалеченст: ≈7536 км

Дејности:

шпедиции

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Мапа

Време зa читање: 3 минути Делегација на турската компанија „Текнопанел“, предводена од сопственикот Орхан Кахвеџи одржа работна средба со премиерот Зоран Заев ...
сите 47 | | | веќе видена

Регулаторна комисија за енергетика и водни услуги (РКЕ) отпочна со постапки за одземање на лиценци на двајца снабдувачи на електрична енергија. Од таму ...
сите 65 | | | веќе видена

Ефектите од глобалната криза во автомобилската индустрија се поприсутни во домашната економија, тврдат домашни познавачи коментирајќи ги најновите показатели ...
сите 13 | | | веќе видена
 

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи