Агроброкер


 • Адреса: Климент Охридски 105
 • Место: Струмица
 • Локација: Царински терминал
Дејности:

шпедиции  /sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


  Препорачани резултати за вашето пребарување:

  Делта шпед


  • Адреса: бул.Јане Сандански 110-4/3
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7428 км
  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00

  Дејности:

  шпедиции

  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1624874715_98.png?t=true&w=300&h=300
  Работиме 7 дена во неделатаДостава

  Виатор и Вектор


  • Адреса: бул.АСНОМ 74-а (АВНОЈ)
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7428 км
  • Работно време: Пон - Нед од 08:30 до 20:00

  Виатор & Вектор д.о.о. Скопје е една од најстарите, водечки логистички компании во Македонија. Со 15 испостави на територијата на Македонија и 86 вработени со исклучително професионално искуство, Виатор & Вектор претставува доминантна компанија во областа на логистиката.

  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1574258686_11.png?t=true&w=300&h=300
  ПаркингРаботиме 6 дена во неделатаWi-Fi Зона

  Дени интернационал


  • Адреса: ул.34 бр.22 нас.Илинден
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7432 км
  • Работно време: Пон - Саб од 08:00 до 17:00

  Организацијата Дени Интернационал e специјализирано претпријатие за организирање на меѓународен транспорт на стоки во друмски сообраќај.

  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1413974614_02.jpg?t=true&w=300&h=300
  ПаркингДостапен интернетWi-Fi ЗонаКлиматизирано

  Интер Шипинг


  • Адреса: бул.Гевгелија K-2
  • Место: Гевгелија
  • Оддалеченст: ≈7553 км
  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00

  Интер Шипинг е компанија чија главна дејност е меѓународен транспорт и организирање на превоз на сите видови стоки..

  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1536577539_79.png?t=true&w=300&h=300

  Сите показатели за стабилноста на девизниот курс и банкарскиот систем и натаму се поволни. Со тоа, мерките преземени од централната банка ги оценуваме како ...
  сите 58 | | | веќе видена

  Владата на денешната седница го утврди текстот на Предлог-законот за гаранција на Република Северна Македонија за обврските по Договорот за заем за финансирање ...
  сите 98 | | | веќе видена

  Директорот на Државниот завод за индустриска сопственост, Горан Герасимовски, денеска беше на работен состанок со Антони Пешев – извршен директор на Стопанска ...
  сите 39 | | | веќе видена

  Директорката на Меѓународниот монетарен фонд Кристалина Георгиева , ги отфрли обвинувањата против неа дека имала корист од Кина со манипулирање со податоците ...
  сите 6 | | | веќе видена

  Време зa читање: 3 минути Македонија се најде на 49 место на листата земји во светот по висината на трошоците кои граѓаните ги издвојуваат месечно за ...
  сите 10 | | | веќе видена

  Логирај се на Златна Книга

  Корисничко имеЛозинка  Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи