Пребарувањето е оптимизирано за Штип

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Скопје
 • Струмица
 • Штип
 • Тетово
 • Велес
 • Битола
 • Прилеп
 • Охрид
 • Кочани
 • Кичево
 • Кавадарци
 • Гевгелија
 • Куманово
 • Гостивар
 • Свети Николе
 • Делчево
 • Дебар
 • Крушево
 • Кратово
 • Берово
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Брза пошта
 • Испорака на пратки
 • Поштенски услуги
 • Авионски превоз - карго
 • Шпедиции
 • Сервиси За Достава
 • Логистика
 • Авионска Испорака
 • Превоз (Транспорт) И Превозни Услуги - Фирми
 • Пошти
 • Транспорт - Меѓународен
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Брза пошта

АБВГДЃЕЖЗЅИЈКЛЉМНЊОПРСТЌУФХЦЧЏШ

Спонзорирани резултати кои одговараат на вашето пребарување

Работиме 6 дена во неделатаДостапен интернетWi-Fi ЗонаКлиматизираноДостава

ЕМС-услуга Врата до Врата-Македонска Пошта


 • Адреса: Никола Карев б.б.
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈68 км
 • Работно време: Пон - Пет од 07:00 до 20:00 • Саб од 08:00 до 18:00

Брза пошта ЕМС на Македонска пошта е високопрофесионална услуга која на своите корисници им нуди најбрз, најквалитетен и најсигуирен пренос на поштенски пратки во земјата и странство, согласно прописите и предвиденитре рокови за пренос.


Вани


 • Адреса: Маршал Тито 37 лок.42
 • Место: Штип
 • Оддалеченст: ≈779 м
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00

Ваш курир


 • Адреса: бул.ЈНА 4
 • Место: Штип
 • Оддалеченст: ≈528 м
 • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 17:00 • Саб од 10:00 до 14:00

Дејности:

брза пошта

ДелЦо - Штип


 • Адреса: ЈНА 8/4
 • Место: Штип
 • Оддалеченст: ≈164 м
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 18:00 • Саб од 08:00 до 16:00

ДХЛ Експрес Македонија - Штип


 • Адреса: Маршал Тито 37 лок.42
 • Место: Штип
 • Оддалеченст: ≈775 м
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00 • Саб од 09:00 до 14:00

Дејности:

брза пошта

Карго експрес


 • Адреса: Васил Главинов 16
 • Место: Штип
 • Оддалеченст: ≈1.26 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00 • Саб од 08:00 до 14:00

Студио Верде


 • Адреса: Вера Циривири 6.б.
 • Место: Штип

Ајс лабс ГПС


 • Адреса: Трифун Хаџијанев 12/3-17
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈67 км
 • Работно време: Пон - Пет од 07:00 до 18:00
 • Пауза: Пон - Пет од 11:00 до 13:00

Бајк експрес диливери


 • Адреса: В.С.Бато 10
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈65 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00

Балкан деливери сервис


 • Адреса: Борка Талески 39
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈70 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:30 до 16:30

Дејности:

брза пошта

Брза пратка


 • Адреса: ул.164 бр.2 Скопски саем
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈68 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 20:00

Брза пратка


 • Адреса: Александар Македонски б.б. (Маршал Тито)
 • Место: Кичево
 • Работно време: Пон - Саб од 08:00 до 17:00

Дејности:

брза пошта

Брза пратка


 • Адреса: Благој Ѓорев 9
 • Место: Велес

Дејности:

брза пошта

Ваш курир


 • Адреса: Ленинова 166
 • Место: Струмица
 • Оддалеченст: ≈50 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00 • Саб од 08:00 до 14:00

Дејности:

брза пошта

Ваш курир плус-Прилеп


 • Адреса: Бул.Гоце Делчев, лок.10
 • Место: Прилеп

Ваш Курир


 • Адреса: 7-ми Ноември 77
 • Место: Охрид
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00

Дејности:

брза пошта

Ваш Курир


 • Адреса: бул.Македонија 1-а-2/2
 • Место: Делчево

Дејности:

брза пошта

Ваш Курир Плус


 • Адреса: 29-ти Ноември 108
 • Место: Тетово

Велосипедист Скопје


 • Адреса: Пере Тошев 15
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈69 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 17:00

Малите акционери нема да бидат оштетени, напротив, овој вид на инструмент е и во нивна полза, бидејќи овозможува докапитализација на банката, раст на кредитите ...
сите 9 | | | веќе видена

Стопанската Комора на северозападна Македонија денеска ќе го промовира Каталогот „ТОП 100″.Манифестацијата се одржува осма година по ред, а целта е да ги ...
| | веќе видена
 

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинка


Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи