Пребарувањето е оптимизирано за Ohër

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Shoqata dhe grupe rinore по градови

Manastir Ohër Prilep

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Shoqata dhe grupe rinore

Shoqata e ferialëve-Ohër


 • Adresa: Kej Maqedonia p.n. (Kej Marshall Tito)
 • Vendi: Ohër
 • Distanca: ≈7440 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bashkësia Rinore Multikulturore


 • Adresa: Ivo Llolla Ribar 5
 • Vendi: Prilep
 • Distanca: ≈7475 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Forumi i të rinjve/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Qendra kreative e te rinjeve


 • Adresa: Hristo Botev 30
 • Vendi: Manastir

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Владата утре на седница ќе ги разгледува двете законски решенија кои се однесуваат на најавеното намалување на ДДВ на електричната енергија и воведувањето ...
сите 260 | | | веќе видена

Најодговорно тврдам дека поскапувањето побарано од енергетските компании нема да биде прифатено и Регулаторната комисија за енергетика ќе си прави анализи врз ...
сите 45 | | | веќе видена

Време зa читање: 2 минути Кинеската централна банка испрати известување до финансиските институции на земјата упатувајќи ги да престанат да се занимаваат со ...
сите 28 | | | веќе видена

Лина Ѓорческа, најдобрата македонска тенисерка, во следните 10 години за себе гледа светла иднина и многубројни освоени светски турнири. Во новото видео од ...
сите 8 | | | веќе видена

Машката популација има полесен пристап до финансиите. Четириесет и пет отсто од вкупниот број индивидуални кредитокорисници се жени, додека 55 отсто се мажи, а ...
сите 58 | | | веќе видена

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj